Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Utaztál már egyedül belföldre?

Utaztál már egyedül belföldre?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy például Budapestről elmentél Szegedre 1 hétvégére, foglaltál hotelban szállást, és 2 napig (vagy akár 1 hétig) egyedül voltál és igazából pihentél. Nem találkoztál senkivel (szóval nem rokonokhoz mentél vagy barátokhoz), szimplán elutaztál pár napra egy másik városba pihenés céljából.
2022. dec. 29. 21:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Havonta többször is. Már minden nagyvárost láttam. De még hátra van több vár,kastély,stb...
2022. dec. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Vittem bringát is és tekeregtem.
2022. dec. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Belföldre is, külföldre is, imádok egyedül utazni.
2022. dec. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
8%
Menjel inkabb a kornyezo orszagok varosaiba pl Praga, Becs, stb. Magyarorszagon nincs semmi erdekes csak el pazarlod az idod es a penzed.
2022. dec. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
84%
Én csak szánni tudom azokat, akik szerint itthon nincs semmi érdekes.
2022. dec. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
100%
Én szinte minden hétvégén kinézek valami túra útvonalat, kirándulóhelyet.
2022. dec. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 NTBS ***** válasza:
100%
Igen, sokszor.
2022. dec. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Magyarnak vallom magam, noha felmenőim között nincs senki magyar. Budapesten születtem, itt élek. Apám szerb, anyám olasz.

Néhányszor jártam már Szerbiában, Olaszországban. Vannak nagyon szép helyek.

De aki azt hiszi, itt semmi érdekes sincs, az vagy buta sznob, vagy nem ismeri azt a sok csodát, ami bizony megismerésre érdemes.

Ez a természeti szépségekre épp úgy igaz, mint a kulturális örökségek fellegváraira, a képzőművészeti alkotásokra stb.

Sokkal többet utazom belföldön, mint más országokban.

A szerencse úgy hozta, olyan körülmények között élhetek, hogy akár reggelizni is átugorhatnék akár Ausztráliába is. Szóval nem az anyagi lehetőségeim miatt vagyok kénytelen itthon utazgatni. Nem savanyú a szőlő.

2022. dec. 31. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Utolso en ezt nem hangoztatnam, magyarnak lenni ma szegyen.
2022. dec. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!