Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Budát vagy Pestet szereted...

Budát vagy Pestet szereted jobban? Miért?

Figyelt kérdés
2010. okt. 2. 23:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%

Pestet, a belváros miatt, az az egyetlen kis szeglete az országnak ami legalább hétvégente éjszaka nem úgy néz ki, mintha ledobtak volna egy atombombát és mindenki a föld alatt lakna.

ezt nem az épületek állapotára értem, hanem arra hogy halál unalmas az ország, nincs élet.

2010. okt. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Hajj, te sem laktál még falun...amikor sötétedéskor vége mindennek:) Na az haláli unalmas (kivéve nyáron, azért akkor megvannak a maga előnyei)
2010. okt. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%
Amúgy lakni Buda, pörögni Pest.
2010. okt. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Lakni szerintem is Buda, XI. kerület jó hely, pörögni viszont a szesztilalom miatt már annyira nem lehet. Persze a Rózsadombon is szívesen laknék :)

Pesten a belvárosban nem szeretnék élni, viszont tény, hogy itt van nagyobb élet, ezért is megy az emberek nagy része ide szórakozni - mi is. A külsőbb kerületek közül a 14. egész jó, laktam ott egy ideig. 13 annyira nem bejövős, 7-nek a nyugisabb része még elmegy.

2010. okt. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Jó büdös és kutyaszaros mindkettő, leszámítva észak-Budát.
2010. okt. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Pestet, én is az élet miatt. Valamint szeretem, hogy logikus az utcák elrendezése, Budán úgy kanyarognak, hogy sokszor fogalmam sincs, merre megyek éppen. Na meg sokkal jobb a közlekedés is a metrók miatt.
2010. okt. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Buda
2010. okt. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
budai villanegyedet szeretem:)
2010. okt. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
68%

Pestet mert ott már ismerem a közlekedést, és nagyon szeretem a Parlamentet lesni :D Duna parton sétálgatni meg stb... :)

Budára csak azért járok ha meglátogatom a nagyszüleimet vagy éppen ha az autópályára kell mennem. :D

2010. okt. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%
egyiket sem
2010. okt. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!