Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Szereted vagy nem szereted...

Szereted vagy nem szereted Japánt? Indokold ha lehet ^^

Figyelt kérdés
szerintem egyértelmű xD, csak kiváncsi vagyok :),.ha valaki nem akarja indokolni nem muszáj, csak irja meg ...
2009. szept. 23. 19:51
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondhatom, hogy szeretem, mert még sosem jártam Japánban, de nagyon vonz. A kultúra, az épitészeti stilus, a japán kertek, az öltözetük, a nyelv, és még sok-sok minden. A nagyon-nagy vágyaim közé tartozik a cseresznyevirágzást látni Japánban, és még néhány ehhez hasonló "apróság".

No, majd ha egyszer fölgazdulunk!

2009. szept. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
100%

Imádom!

Rettenetesen vonz a kultúra, meg egyébként is a hely, Tokyo, Kyoto, stb.

És nem csak mert anime és mangafüggő vagyok, egyszerűen szerintem csodálatos ország, csodálatos nyelv... Minden vágyam kijutni. :)

2009. szept. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
100%
Én is nagyon szeretem :) Mivel onnan származnak a legjobba nimék és Mangák. Nahát és persze jó filmeket is kapunk és érdekes hely :)
2009. szept. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
100%
Szeretem őket a kultúrájuk, a technikájuk, a precizitásuk és a szorgalmuk miatt. Valóban, akadnak olyan dolgok, amit a más vidékeken élők "gyagyának" minősítenek bennük, de szerintem ez csak a jókora kulturális szakadék eredménye, nekik tökéletesen megfelel.
2009. szept. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Imádom eztaz országot!

Sajnos még nem, voltam ott, de nagyon szeretnék. A nyelv kiváloo, imádom azt is, és persze a kulturát is. :)

2009. szept. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
62%
jaPENKO. Imádom! (najó, annyira nem, de shhhhhh!)
2009. szept. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
100%
japán lányok ^^ muhahahahahaha
2009. szept. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
látom eddig csak pozitív vélemény nyilvánítás volt :D, jöhetnek még :). Utolsónak: komoly? xD
2009. szept. 29. 17:19
 9/25 A kérdező kommentje:
jaj..rosszul olvastam, "japán vagyok "-ot láttam xD, elnézést :)
2009. szept. 29. 17:20
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretem, Imádom a filmeket, animéket, mangákat, ezzel kezdődött minden nálam. Mára már a kultura, vallás, gondolkodásmod, épitészet, divat, emberek, müvészetek, konyha, minden érdekel onnan.

ELTE n tanulok jelenleg Japán szakon, és imádom

2009. okt. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!