Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Déli-pályaudvarról a Liszt...

Déli-pályaudvarról a Liszt Ferenc repülőtérre mennyibe kerül a taxi?

Figyelt kérdés

2015. júl. 4. 14:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Alapdíj 450 Ft + 22 km 280 Ft/ km áron = 6610 Ft + borravalót is illik adni, tehát 7000 Ft a vége.

Metróval és busszal ez összesen 530 (ötszázharminc) forint lenne.

2015. júl. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Bocs, egyes, ez az 530 ft hogy jött ki?
2015. júl. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Az átszálló jegyre gondol, de arra nem vennék mérget, hogy az jó ezen a viszonylaton, ugyanis itt már két átszállás van, a jegy viszont csak egy átszállásra jogosít.
2015. júl. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ilyen áraknál a borravalót megtartom inkább, a válaszokat köszönöm.
2015. júl. 4. 15:12
 5/15 anonim ***** válasza:
Igen, az átszállójegyre gondoltam. Ezen a viszonylaton is érvényes. Használtam már. A metrók közötti átszállás 1 utazásnak minősül, még átszállójeggyel is. Tehát aki akar, 530 forintért eljuthat a reptérre kb 1 óra alatt. A taxival fél órát nyersz, de 6 ezer forintot veszítesz.
2015. júl. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Igen ismerem a tömegközlekedés részét, de mivel nagy csomaggal utazok mindenképpen a taxi lesz (persze borravaló nélkül) nekem sem fizetnek a munkahelyen plusz pénzt csak mert elvégzem azt amiért az ellenértéket kapom.
2015. júl. 4. 15:20
 7/15 anonim ***** válasza:
Nagyon fontos elmondani, hogy mindenképp hívjál taxit, ne szállj be olyanba ami ott áll! Ezeket ugyanis "hiénáknak" hívjuk szlengben, ami azt jelenti, hogy úgy néznek ki mint az "igazi" taxisok, csak nem dolgoznak társaságnak, és 2-3-szor olyan gyorsan pörög az órájuk... Még ha van céglogó a kocsin, akkor is valószínű hogy régen dolgoztak a társaságnak, csak megtartották a logót...
2015. júl. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

1-5-ös, kössz a tippet. Az átszállójegyet ismertem, a metrón 1 jegyet lyukasztunk megoldást is, de azt nem tudtam, hogy együtt is működik :-)

Kérdezőtől bocs - bár a témához tartozik :-)

2015. júl. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Az oldal lényege h tömeget tájékoztassanak ne (csak) egy személyt
2015. júl. 4. 16:31
 10/15 anonim ***** válasza:

[link]

hívjál shuttle-t, az olcsóbb mint a taxi

2015. júl. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!