Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Nem tartjátok szégyenteljesnek...

Nem tartjátok szégyenteljesnek azt, ahogy nemzetközi pályaudvar létére kinéz a Keleti?

Figyelt kérdés
Ilyen apróságokról nem is beszélve, hogy nincs ingyen wifi, de ez már tényleg a legkisebb. Hogy a rengeteg, zombi üzemmódú haljéktalanról, pénzre éhező, cégjelzés nélküli maszek taxisról, gyilkos kinézetű portyázó arabokról meg a pénzváltóikról, a csorgó nyálú zsebtolvajokról és egyéb sötét alakokról már ne is beszéljünk...
2010. okt. 7. 00:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%

ha pályaudvar lenne, a minimum hogy le lehetne ülni valahová. kocsiszín az, dísztetővel. :)

szerintem nagyon jól reprezentálja az ország állapotát az a balkáni fertő ami ott folyik.

2010. okt. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
igazából az összes pályaudvar siralmas szerintem... Én komolyan félek kimenni Keletibe, akár nyugatiba is...
2010. okt. 7. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%

Utoljára Kádár János utazott vonaton a Parlamentből, akkor még normálisan nézett ki minden pályaudvarunk...


Azóta a Vezetőink, Képviselőink luxus-autókon, illetve repülőn közlekednek, mit érdekli őket, mi van a pályaudvarokon?... :-[

2010. okt. 7. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
Én nemcsak a kinézetét tartom szégyennek, hanem azt is, hogy szinte már nem is engedik használni a vonatoknak. Pld Kelebia felől a kb 10 vonatból csak egy megy be odáig, a többit eltéritik kőbánya-kispestre. Naa az meg aztán még siralmasabb :((
2010. okt. 7. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
68%

Sajnos a tobbi palyaudvar sem kulonb es ezzel kellene foglalkozni a felsobb vezetoknek.


Rendorseg- ez a szo a rend orzoit jelentene, es ezert kapta a nevet, de a mai rendszerben mar ezis egy elavult elnevezes,

mivel erdekes modon neha latni a palyaudvarokon Rendorseg egyenruhajat viselo dolgozokat, de valahogy nem tesznek megcsak rendet sem, nemhogy oriznek azt!

2010. okt. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
51%
Gyalázatos, hiszen sok nemzetközi vonat ide jön, ez az ország kapuja. Tele van csövesekkel húgy és sz*rszag, zsebesek, koldusok, közben még be is van karámozva, de csak az utasokat csesztetik a jegynézegetéssel. Legalább kiszűrnék az oda nem illőket is.
2010. okt. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Jártál arrafelé kb. 10 éve? Na akkor volt igazán totálbrutál, nem most. Én akkoriban jártam rendszeresen vonattal egyetemre.

Volt olyan, hogy pár jól láthatóan szipus punk állított meg, hogy "aggyá má egy százast, gyóccerre kell".

Volt, hogy a cigányk.urva odajött mellém, mikor a büfében próbáltam venni valamit "megnézhetem az újságot?" felkiáltással, és ugyanazzal a mozdulattal a kezemben tartott ezrest próbálta kihúzni. Hát nem jött össze neki, de ezután a készenlétben álló cigánygaleri kezdett el szidalmazni ENGEM, hogy közben a csóresz leléphessen.

K.urvákat is ajánlgattak nekem, miközben a vonatra vártam.

És persze a jegypénztárat, a büfét, meg mindent körüldongtak a lejmoló csövesek, és senki nem hajtotta el őket.

Azóta én úgy vettem észre, hogy jobb lett, mióta biztonsági őrök állnak a kapuknál, és kérik a jegyet. Bár abból is volt vicces szitu, mikor az egyik ügybuzgó mócsing KI se akart engedni az állomásról, míg nem mutattam meg a jegyemet...

Persze a környezet nem lett azóta se kevésbé lepukkantabb, de a jószagú "humán erőforrások" azért hálistennek már nem képviseltetik magukat akkora számban, mint azelőtt.

2010. okt. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
66%
Külföldön a Keleti PU-nál brutálisabbakat láttam..A keletibe legalább eltudsz menni a vonathoz..
2010. okt. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

A kuruc nemrég a kistarcsai HÉV-megállóról közölt tényfeltáró riportot, fényképekkel. Az se semmi:


[link]


Mondjuk az legalább nem nemzetközi pályaudvar...

2010. okt. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
84%

na igen. nem egy elit hely. pedig ez is az országimázs része, hiszen ide jönnek be a railjetek Münchenből.


iszonyat sokba kerülne felújítani, a MÁVnak meg kb semmire nincs pénze...

szomorú helyzet.

2010. okt. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!