Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Debrecen vagy Szeged?

Debrecen vagy Szeged?

Figyelt kérdés
Hol van nagyobb nyüzsi a belvárosban? Illetve látnivalók?
2010. okt. 10. 21:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket se hagyd ki. Mindkettő fantasztikus City!
2010. okt. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
100%
Debrecen!:D Fantasztikus :D
2010. okt. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
69%
Szeged! Örök favorit!
2010. okt. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Én szegedi vagyok, és csak ajánlom ezt a város. Sajnos nincs összehasonlítási alapom, mert Debrecenben még nem jártam.

Rengeteg látványosság és szórakozási lehetőség van a városban!:) Mivel közeleg a tél, figyelmedbe ajánlom a karácsonyi vásárt.

Nagyon hangulatos este, forralt borral és sült gesztenyével a kezedben, végigsétálni a Széchenyi téri bazársoron. Gyönyörűen ki van világítva a hely és isteni illatok terjengenek :)

Emellett érdemes elmenni a Dóm elé ahol egy életnagyságú Betlehem van kirakva. :) Bámulatos!:)



Amúgy most eléggé fel van túrva a város, minden felújítanak így sajnos elég bonyolult és nehézkes a közlekedés. :(



Figyelmedbe ajánlom a következő oldalakat, itt sok hasznos információt tudsz meg a Napfény Városáról!:)

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



Ha kajálni szeretnétek menjetek az Aradi téri "Budi Büfébe" vagy pedig az Oskola utcai hamburgerezőbe...mindkét helyen fenséges a hambi. :) Tündérkonyha (viszonylag olcsó, menza jellegű kajálda), Hóbiárt--->olcsó hely, most lett felújítva, így elég igényes lett


Szórakozási lehetőség: Diszkók: JATE, SZOTE, Sing Sing ---> ezt kevésbé ajánlom

Vagy beülős helyek, kávézók: Assam teaház, Stefánia kávézó, Kerek perec


Továbbá izgalmas hely lehet még a Vadaspark is!:)


Most ennyi jutott az eszembe, kicsit álmos vagyok már, majd még lehet, hogy kiegészítem holnap!:)

2010. okt. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
69%
szerintem inkább szeged :)
2010. okt. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Szegedet imádom,már 3-szor voltam ott... :))
2010. okt. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
100%
én mind a kettő helyen jártam, Debrecent azért bírom, mert rengeteg haverom van ott, közel lakom hozzá (NYíregyháza)bármikor úgy gondolom, akkor átruccanok, ottalszok, ilyesmi, partyzunk, am nagyon szép város, nagy a nyüzsi is, Szeged is gyönyörű hely, bár ott csak egyszer voltam, de tutitra tele van élettel az egyetemisták miatt. Én nem tudnék választani.
2010. okt. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
77%

Szeged:)

Nagyon érződik a Monarchia korszaka,olyan mint egy kis szelet Budapest csak tisztább és kisebb.Én személy szerint imádom szegedet.Voltam is párszor mindig megfog.Debrecen egy olyan egy főutca nagytemplom és slussz.ha kimész a főutcáról már panel v földszintes rozoga házak.

Szeged ellenben nagy városiasabb még ha nincs is nagyobb plázája mint Debrecennek.Ott a Tisza ami eleve egy nagy plusz pont a dóm és környéke szuper és ami a legjobb nyugis a nagysága ellenére is.Bp után a legjobb.

2010. okt. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
62%
Debrecen!!! ez egyértelmü:) sokkal szebb és tisztább!!sokkal több a látnivaló, 3 napot voltunk szegeden de annyi elég is votl emrt már uncsi volt..
2010. okt. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem Debrecen szebb és talán több is ott a látnivaló...
2010. okt. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!