Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha választanod kéne, melyik...

Ha választanod kéne, melyik balkán országban élnél a leginkább, ill. melyikben a legkevésbé és miért?

Figyelt kérdés
Az alábbi országok közül: Románia, Szerbia, Bulgária, Görögország, Albánia, Észak-Macedónia, Montenegró, Bosznia-Hercegovina, (Koszovó)

2023. máj. 24. 20:19
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
79%
Romániában élnék és éltem.
2023. máj. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
38%
Magyarország is eléggé Balkán nem mellesleg.
2023. máj. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
90%
Magyarországon. Máshol nem.
2023. máj. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
22%

Románia az ugyan mióta balkáni ország? Atyaég…


Én Szlovéniát választanám, a felsoroltak közül pedig Bosznia-Hercegovinát.

2023. máj. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
17%

Régió szerint Románia a Regát miatt balkáni; Szlovénia nem, földrajzilag sem.


13 év alatt társadalmilag,kultúrálisan is balkánivá vált.


Egy átlag magyarnak a horvát mentalitás, kultúra passzol hosszútávon, ezért ottélni ez a legalkalmasabb.


Legtávolabb Albánia áll. Hosszútávon ez a legkellemetlenebb hely.

2023. máj. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
85%
* Mo. 13 év alatt társadalmilag,kultúrálisan is balkánivá vált.
2023. máj. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
91%
A felsoroltak közül egyértelműen Görögországban, a földrajza, természeti kincsei miatt. Második helyen Montenegró állna szintén a földrajza miatt. Koszovóban élnék a legkevésbé, mivel az a tapasztalatom, hogy a bizonytalan helyzetű területeken a legerősebb a nemzeti identitás, ami nekem viszont nyilván nem lenne, számomra teljesen mindegy, hogy az adott terület szerb, albán vagy koszovói. Ezen kívül pedig eleve Szerbia áll az utolsó helyen, egyszerűen nem tetszik, valamiért nem tudtam vele azonosulni, pedig többször jártam ott. Minden alkalommal szürkének, koszosnak és barátságtalannak éreztem, pedig tudom, hogy szép részei is vannak (és jártam is olyan helyeken is).
2023. máj. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
83%
A rossz hirem az, hogy nem, nem a horvat, hanem a szerb mentalitas passzol mar a magyarhoz. Es magyar utlevellel egyre gazabb Horvatorszagban megjelenni.
2023. máj. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Görögország
2023. máj. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
35%

Éppen azért HR a válasz a kérdés első ("leginkább") felére és nem SRB, mert kérdéses régióban élve HR-ben érezhetjük még a leginkább milyenek lehetnénk enélkül a kleptokrácia nélkül újra.

Útlevél meg nem kell sehová a Balkánon, ha ennyire szégyenled, ne aggódj.

2023. máj. 25. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!