Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hogy képzelik azt egyes...

Hogy képzelik azt egyes strand üzemeltetők Siófokon, hogy még egy kis ásványvizet sem lehet bevinni?!

Figyelt kérdés
Majdnem kidobtak minket az egyik fizetős strandról miatta. Szabadstrand nem játszik, mert tavaly lenyúlták a csomagjainkat, csakis csomagmegőrzős hely jöhet szóba. Ha a feleségem nem pánikol mellettem, kezelésbe vettem volna azokat az embernek jó indulattal sem nevezhető szekusokat!

2023. jún. 19. 08:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy így bent fogod megvenni 500 Ft-ért a fél literes ásványvizet.
2023. jún. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Aham, és a 38 fokban valaki ott kiszárad? Érthető az az intézkedés, hogy ételt, üdítőt (kólát, stb) nem vihetsz be, de ez már tényleg túlzás amit ír a kérdező.
2023. jún. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Kései Sirató ***** válasza:
100%
AZ a baj, hogy Lőrinc vette meg ezt a strandot, szóval hiába próbálkozol bármi nemű feljelentéssel, veszett ügy.
2023. jún. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Megmotoznak vagy mi ez? Menjetek másik strandra. Nekem még soha nem nézték, hogy mit iszogatok.
2023. jún. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szabadstrandon vagy egyeb bp-i draga belepos strandon ugy nem lopjak el acuccunkat,h egyikunk mindig ott van es a cuccon ul/fekszik. Nem hagyjuk ott!!!


Asvanyviz. Ugyanolyat vigyel be,amit ott arulnak. Taskatokat is atnezik? Strandra nagy strandtaskat visz egy no valtoruhaval,kalappal ,napolaj,smink stb stb!! Tegyen bele vibriket harisnyakotot bilincset es a felenel abbahagyjak a kipakoltafast.

2023. jún. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Átnézik, a bejáratnál kipakoltatják a táskákat.
2023. jún. 19. 15:01
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Elképesztő...
2023. jún. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen helyre elvből sem tenném be a lábam, lehet akármilyen jó strand, ha így vezetik, akkor én nem leszek ott vendég.
2023. jún. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
60%
Annyira imádom mikor Facebookon a nagymagyarok istenítik a Balatont, és az büdös libernyák, aki a tengerhez megy. Monjuk igazuk van, a Balatonnál jön szembe veled az igazi magyar valóság :) Élvezzétek!
2023. jún. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

6-ra:

Ezen elképedtem!

Mintha egy bíróságra vagy rendőrségi épületbe vagy repülőgépre menne az ember.

Hát én szó nélkül fordultam volna vissza. Nekem a legtermészetesebb, hogy viszünk a gyerekeknek a strandra enni-innivalót, gyümölcsöt stb. Ha ebbe belekötnek, akkor inkább autózom 20 km-t, minthogy bemenjek. Ha meg ez a mentalitás (ill. Lőrinc birodalma) elterjed a Balatonon, akkor meg valóban: vagy irány az Adria, vagy az országon belül bármi más hely. Kipróbálnám a Tisza-tavat, de Vas ill. Zala megyében rengeteg helyen vannak patakok felduzzasztásából létrehozott tavak is, amelyek egyrészt horgászhelyek, másrészt fürdőhelyek (Vadása-tó, Hársas-tó, Kustánszegi-tó stb.). A vicc az, hogy győriként még a városból sem kell kimozdulnom, ha természetes vízben akarok strandolni, mert el tudok menni a Mosoni-Dunára, ill. annak a holtága még jobb. Úgyhogy szépen letojnám a balatoni strandokat Mészáros Lőrinccel együtt.

2023. jún. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!