Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hogy képzelik azt egyes...

Hogy képzelik azt egyes strand üzemeltetők Siófokon, hogy még egy kis ásványvizet sem lehet bevinni?!

Figyelt kérdés
Majdnem kidobtak minket az egyik fizetős strandról miatta. Szabadstrand nem játszik, mert tavaly lenyúlták a csomagjainkat, csakis csomagmegőrzős hely jöhet szóba. Ha a feleségem nem pánikol mellettem, kezelésbe vettem volna azokat az embernek jó indulattal sem nevezhető szekusokat!

2023. jún. 19. 08:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
88%

Kérdezhetek? Siófok Plázs?

Mert az nem csak strand, hanem rendezvény-helyszín.

[link]


itt világosan le van írva, hogy ételt/italt nem lehet bevinni. Tavaly a szemem láttára kísértek ki egy családot, a szekus rajta kapta anyukát, amint szendvicseket vesz ki a táskájából a gyerekeknek. Én sem rajongok ezért a helyért, de az akkori barátnőm elrángatott egy koncertre.


Amúgy szerintem is arcpirító pofátlanság, még Szigetre is bevihetsz innivalót.

2023. jún. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Az északi oldalon a strandokon nincs ilyen gond, vihetsz be 2 liter vizet is Balatonalmádiban, Fűzfőn, Csopakon, stb. Most voltam.
2023. jún. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!