Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Vannak magyarországon gyermekm...

Vannak magyarországon gyermekmentes fürdőhelyek vagy legalább olyan fürdők amik tartanak ilyen napokat?

Figyelt kérdés

2023. jún. 19. 09:00
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
2023. jún. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kései Sirató ***** válasza:
93%
Gyermekmentes medencék vannak pl. a sárvári fürdőben.
2023. jún. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 ulmi válasza:
79%
Balatonfüreden a Lua Resort ilyen.
2023. jún. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%

[link]


Itt van egy pár felsorolva, igaz ezek felnőttbarát wellness hotelek, de medence, spa részleg általában mindig van.

Amúgy remélem egyre több ilyen hely lesz. Múltkor nekem is kellemetlen élmény volt, amikor elmentem fürdőzni. Azon a strandon hatalmas gyerekmedencék voltak, külön gyerek részleg volt. De persze, hogy egy csomó anyuka jobbnak látta a termál medencébe hozni a gyereket. Elképesztő neveletlenek voltak, csapkodtak állandóan és volt, üvöltöztek. Menekültem előlük a másik medencébe mindig, erre jöttek át ők is, ritka idegesítő volt. Hiába volt ott felügyelő, ő sem szólt rá, hogy ezt nem itt kéne, erre külön részleg van.

Ha majd megnevelik a gyereküket, hozhatják oda is, de addig nem kéne. Persze ez lemondás a szülőnek, hogyha nem tud a termál medencében fürdőzni, de ennyi áldozatot kibírhatna, ha már gyereket vállalt. Vagy nevelje is a gyereket, mert nem normális így viselkedni nyilvános helyen.

2023. jún. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Bonvital hotel, Hévíz. Igaz nem fürdő, de élménymedencéje van! 😊
márc. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!