Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Repülőtérre éjjel érkezünk, a...

Repülőtérre éjjel érkezünk, a transzfert meg az utolsó pillanatban lemondta a cég vidékre. Mit csináljunk?

Figyelt kérdés
Így sem lett volna olcsó, 40.000 Ft, de amiatt, hogy egyedüli ügyfelek lennénk(mást nem kell hazavinni rajtunk kívül és ez most derült ki), csak dupla áron vinnének haza. Szóval úgy döntöttünk, az első vonatig, ami 4-kor indul valahol eltöltenénk az időt, ahol wc is van, meg biztonságos, ilyesmi. 2 felnőtt, nem nagy csomagokkal.
2023. aug. 3. 19:50
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Maradtunk végül, nem volt vészes az idő amit ott kellett tölteni, de katasztrófa, hogy nincs csak egyszerű italautomata 1100 Ft-os teával, meg vízzel. Szerencse hogy a CDG-n vettünk egy kis harapnivalót. De tényleg nem értem, hogy miért nem lehet kitenni egy csoki-chips-kávé, mit tudom én milyen automatát arra az időre, míg nincs nyitva a kávézó, étkező rész. Mert oké, hogy ideális esetben csak átrobogsz ezen a részen, de például alig hogy leültünk a székre, elég sok ember összegyűlt a csarnokban, gyerekek, felnőttek, várták a családtagjaikat ki tudja meddig, mert majd' minden gép jelentős késésben volt az időjárás miatt.
2023. aug. 7. 08:06
 12/17 anonim ***** válasza:

Épp azért, mert abban az időszakban nincs igazan más forgalom, csak az érkező, azok meg haladnak tovább. Nem éri meg nyitva lenni az üzleteknek, vendeglato helyeknek, mert éjszakai munkát fizetni a dolgozóknak igencsak húzós....

Pár napja repültem Budapestrol korán reggel. 4kor értem a repülőtérre, hát mondjuk ugy, lezengtek az emberek. A Ritazza fél 5kor nyitott, onnantol 6:30ig, amíg várakoztam én voltam az egyedüli vendégük- pedig egyébként mindig tele van.

2023. aug. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Meg késő éjszaka amúgy sem eszik az ember, neked sem jutna otthon eszedbe.
2023. aug. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Nem azt írtam, hogy vendéglátó egység legyen nyitva, hanem legyen egy automata. Tőlem azt nyugodtan betolhatják arra az időre, amikor nyitva van bármi. De lehettem volna kisgyerekkel, lehettem volna cukros, bármi. Az mondjuk több mint vicces, hogy a fogászati rendelő standja akkor is nyitva volt.(tudom, az független a reptértől)

A férjem felment a mozgólépcsőn az emeletre, ott például vagy 30 ember feküdt a földön, de az alsó szinten, ahol mi voltunk kb. 2-3 órát, ott is ültek még földön is emberek, mert nem volt elég ülőhely.

2023. aug. 7. 09:59
 15/17 anonim ***** válasza:
57%

"De lehettem volna kisgyerekkel, lehettem volna cukros, bármi."


Nézd, erre annyit tudok mondani, hogy értelmes ember előre gondolkodik. Ha kisgyerekkel van, visz magával enni, inni, ha cukros szintén. Vagy biztosítja magának a haza utat.

Nem a repülőtér dolga, hogy ételt, italt biztosítson, pláne nem szallohely

2023. aug. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Nem ment át a dolog, hogy egy rakás ember a családtagját várta hosszú órákig? Elindulnak teszem azt 200 km-ről és a reptéren csak annyit látnak, hogy késik a gép, semmi pontos info. Újságcikk is lett belőle, hogy voltak akik 28 órát vártak tegnap a felszállásra. Na most ha tudod hogy ennyit kell várni, nyilván nem mégy ki a reptérre mondjuk a gyerekedért, de ha nem tudod, ahogy tegnap senki sem tudott semmit, akkor csak vársz mint egy h ülye. Nem a repülőtér dolga, de elég szép hasznot húznának ebből, miután egy pár forintos tea is 1100. Nyilván nem a mi esetünkről beszélek, hanem azokról az emberekről, akik jönnek valakiért.
2023. aug. 7. 12:24
 17/17 anonim ***** válasza:
57%
Hát felénk ez konkrétan úgy működik, hogy küldök egy smst/akármit a GÉPRŐL felszállás előtt, hogy most indulunk. Nem kell senkinek 28 órát várnia.
2023. aug. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!