Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hogy kell jegyet venni?

Máté_29 kérdése:

Hogy kell jegyet venni?

Figyelt kérdés
A Déli pályaudvartól szeretnék eljutni Árpádföldig. Megnéztem már hogy az M3-as metróvonal az Örs vezér teréig megy. Utána át kell szállnom a zöld H9-es Hévre, ha jól tudom, arra hol/hogy kell megvenni a jegyet? Vagy amit a metróra használtam vonaljegyet az jó arra is?

2023. aug. 13. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanolyan vonaljegy kell. Ugyanaz, amit a metróra lyukasztottál nem lesz jó.
2023. aug. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
1 bkk vonaljegy kell a metróra és egy másik a hév-re.
2023. aug. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Akkor a Déli aluljáróba veszek 2 vonaljegyet, az egyiket az M2-es metróhoz használom a másikat pedig a H9-es hévnél, ugye?

Az Örs vezér terénél indul a hév, ott hogy kell kilyukasztom a jegyet?

2023. aug. 14. 20:06
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha visszafelé is ugyanígy mész a a Délihez, akkor jobban jársz ha rögtön 4 jegyet veszel, mert nem biztos, hogy a visszaúton a HÉV megállóban is találsz jegyautomatát.

A HÉV-en felszállás után kell lyukasztani, a kocsiban általában minden ajtónál van lyukasztó.

2023. aug. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infokat :)
2023. aug. 15. 01:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!