Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ha ujrakezdhetned az országban...

Ha ujrakezdhetned az országban hova költöznel?

Figyelt kérdés
Nem akarom elhagyni a hazám. Válás után kérdezem amikor új fejezet nyílik. Dunantulban gondolkodom, de érdekel más mit valasztana.. Vagy maradjak itt? Debrecen, jönnek az akku gyárak, Nyiregyre is...

márc. 18. 16:24
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Budapesti agglomerációba ahol most is lakom, mert hibrid munkarendben dolgozom, heti 1 bejárással. Imádom a családi házat és ha be kell menni bő fél óra alatt a munkahelyemen vagyok. Isten ments budapesti panelban a 4 fal közé zárva élni, de valami keleti zsákfaluban ahol semmi munkalehetőség nincs, se kikapcsolódási lehetőség, se szórakozóhely, pizzéria stb az szintén nem opció nálam.
márc. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%
Budapesten lakom, öt percre az erdőtől, nyilván nem költöznék máshova.
márc. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23%
Igazából nem tudom. Szívem szerint vissza Pestre, de ugyanakkor tudom, hogy nem bírnám már azt a szmogot. Valahányszor felmegyek, 5 perc után alig vonszolom magam és a halálomon vagyok. Itt csodás levegő van, erdő, madárcsicsergés, de qrvára hiányzik minden, ami csak Bp-en van.
márc. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3. Hol az az itt?
márc. 18. 20:23
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Dél-Dunántúlra, Pécs környékére.
márc. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyugat-Dunántúl.

Közel a határ és a nyugat bármikor kilehet menni dolgozni.

Tatabánya Veszprém Székesfehérvár vonaltól nyugatra valami kisebb falu vagy kisváros.Keszthely Szombathely a túlsó határa amíg néznék házakat onnan csak felfelé északra.

márc. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Győr és Veszprém a kedvencem, ezek valamelyikében élnék, amennyiben ott is dolgoznék.
márc. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Veszprém.
márc. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
39%
Eger
márc. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
81%
Budapesten lakom, ha valamiért el kellene költöznöm, azt az országon belül nem tenném, máshol csak meghalni lehet.
márc. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!