Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Tudnátok segíteni hogy van...

Tudnátok segíteni hogy van most a tömegközlekedéssel való reptérre kijutás?

Figyelt kérdés
Nem voltam alapvetően sem még a budapesti reptéren, de most az országbérletes változások miatt nem tudom pontosan eldönteni hogyan is van, Azt láttam, hogy a 100E buszra kell váltani ilyen reptéri buszjegyet, de országbérlettel a 200E-re is kell? Van valami változás ebben? Hogyan lehet a legköltséghatékonyabban eljutni pl. Kelenföld v.á.-ról a reptérre? A lehetőségeket nekem is feldobja a Google maps csak nem tudom melyikre mennyit kellene most országbérleten kívül ráfizetni vagy van-e amire nem is kell pluszba fizetni?

márc. 28. 15:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
200E-re nem kell külön jegy sem országbérlettel, sem Budapest bérlettel.
márc. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%

Javaslom, hogy töltsd le a telefonodra a Budapest Go alkalmazást.

Abban tudsz nézni jegyeket is ha kell...

márc. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
30%

Kelenföldről metróval Kálvin tér, ott átszállsz másik metróra, Kőbánya Kispestig. Ott 200E.

Ha nincs bérleted, egy átszállójeggyel megoldható.

márc. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%
Ennél lényegesen egyszerűbb és gyorsabb is Kelenföldről Kőbánya-Kispestig Martonvásári vagy székesfehérvári vonattal menni, ott leszállva pedig fog jönni nem sok időn belül olyan személy vagy gyorsvonat, esetleg zónázó, pl Monorra, ami Ferihegyen is megáll...
márc. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
41%
A reptérnél nincsen vonatmegálló. Ami van, az a régi 1-es terminálnál van.
márc. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
21%

#5 És ? Szerinted nincs lába, hogy egyből a repülőre kelljen átesnie a vonatról? Annyit tud sétálni bárki!

-.-

márc. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%
#6 ugyan hol? Nincs normális járda. És olyan távolságra csomagokkal akkor sem szívesen sétálna senki, ha lenne hol.
márc. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%

#6

Te miről beszélsz, ember? Ezek szerint, életedben nem jártál még azon a környéken.

márc. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehetőségek:


Kelenföld - M4 - M3 - 200E

Kelenföld - vonat (Kökire) - 200E

Kelenföld - vonat (Kökire) - vonat (Ferihegy vmh.-ig) - 200E


Mindegyik abszolválható a bérlettel.


Ferihegy vmh. és a 2-es terminál között nincs értelme gyalogolni, mert egyrészt Vecsésnél elfogy a járda, onnantól nettó életveszély és szabálytalan a séta, valamint meglehetősen messze is van. A megoldás minden esetben a 200E busz, ami napközben 10 percenként jár.

márc. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
92%
Van kerékpárút, tehát azon lehet sétálni szabályosan, de 5 km, ami azért nem kevés. Főleg azzal együtt, hogy a reptéren is kell majd gyalogolni nem keveset.
márc. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!