Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Volánbusznál ha Pest vármegye...

Volánbusznál ha Pest vármegye bérletem van de Pesten kívülre megyek akkor elég ha a határtól számítva veszem meg az x km volán jegyem és később aktiválom út közben?

Figyelt kérdés

máj. 14. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg nem tudsz részútra jegyet venni, nem képes rá a rendszer. A sofőr csak onnan tud jegyet adni ahol épp van, meg az automata is. A pénztárban tudnak elvileg bármilyen viszonylatra jegyet adni, de jelenleg az a szabály hogy vármegyebérlet hosszabb utazás részbeni fedezésére nem használható. Majd ha integrálódnak a MÁV rendszerébe ez változni fog.
máj. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Simple rendszerben telefonon lehet venni k.m. alapú jegyet, menetrend oldalon ki kell számolni a v.m. utolsó megállójától a k.m.-t. Hasonlóan működik a vonatnál is, az utolsó érvényesíthető megállótól lehet jegyet venni tovább.
máj. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vonaton használtam így Egernél és Gárdonynál is. Plusz 50%-kal. Három feladata volt így a kalauznak, de el kell fogadni.
máj. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 Vonato lehet így, buszon nem. Ezért gondolom, hogy ha egységesedik a teljes jegyrendszer, akkor ez a szabály is változik.
máj. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Írtam, hogy Simple rendszer. Én rákérdeztem és lehet. Egyelőre csak így működik és probléma a Máv-Volánnak is.
máj. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!