Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Holnap el kell jutnam Miskolco...

Holnap el kell jutnam Miskolcon a Munkaügyi Központba, a Zombori utcába. Hogy jutok el oda?

Figyelt kérdés
Hol kell leszállni a buszról, onnan merre kell menni, meg fordulni, és milyen papírokat kell magammal vinni?
2010. nov. 2. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


Mivel nem írtad, hogy honnan akarsz eljutni oda, többet nem segíthetek. A közelben a 24-es és 32-es busz jár, itt van a menetrendjük: [link]

2010. nov. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
At tudom, hogy a Plázánál kell leszállnom.
2010. nov. 2. 21:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Na jó, de miről kell ott leszállnod? Lehetnél kicsit részletesebb, hogy segíthessek. Honnan jössz és mivel?


Papírokból meg nemes egyszerűséggel vigyél mindent, születési anyakönyvi kivonattól kezdve a diplomán át a gyesig ami csak létezik. Majd ők kiválogatják, ami nekik kell.

2010. nov. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Vologda vr.-től 1-es busszal.

Még csak időpontért megyek, meg hogy nyilvántartásba vegyenek. Szóval, vigyem a biziket, személyit, lakcímkártyát, tb-kártyát, ilyesmiket?

2010. nov. 2. 22:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Ahogy leszállsz a buszról, a Szeles utca-Huszár utca-Zombori utca úvonalon jutsz el gyalog, a térkép szerint.
2010. nov. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sikerült, oda találétam reggel gond nélkül :) Aránylag hamar sorra kerültem, kb. 1 órát sorakoztam, és kb. 40 perc volt az ügyintézés az emeleten.


Köszönöm a segítséget! :)

2010. nov. 3. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!