Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szeretsz Magyarországon...

Szeretsz Magyarországon nyaralni? Miért? Mi van itt különleges? Gyógyvíz?

Figyelt kérdés
2010. nov. 3. 19:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Ja és, ha annyi pénzem lenne, hogy bárhova elutazhatnék, engem akkor sem vonzana még egy világkörüli út sem, és nem érdekel Egyiptom, meg a hasonló népszerű turista paradicsomok.

A boldogságomhoz nekem tényleg elég az, ha a Balatonon nyaralunk a párommal, esetleg barátainkkal, és este csillagok alatt sütögetünk, igazi retro hangulat.. És én ebben nőttem fel, egyszerűen bele vagyok szeretve ebbe a hangulatba. A Balatonfelvidéki bortúrákról már nem is beszélve.

2016. jún. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Gyermekkoromban mindig belföldön nyaraltunk,főleg Hajdúszoboszlón (imádom),ott éltek az apai nagyszüleim.Mikor en is családot alapítottam akkor a Balatont es a Velencei tavat helyeztem előtérbe.Aztán külföldre költöztünk és anyagi okoknál fogva jobban kinyílt a világ...most is azt mondom vannak jó helyek Magyarorszagon,de egy pl.egy tengerparti nyaralàssal egy sem ér fel.;)
2017. jún. 12. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!