Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Megbüntettek a vonaton. Lehet...

Megbüntettek a vonaton. Lehet valahol részletfizetést igényelni?

Figyelt kérdés
Megbüntettek 8000 valahányszáz forintra ma, csak mert túlmentem egy megállót. Ismeretlen voltam a környéken ezért nem vettem észre, hogy elhagyom azt az állomást ahol le szerettem volna szállni. A kalauz azt gondolta, hogy őt nézem hülyének, ezért fel sem ajánlotta a menetjegy+2xxx forintos pótdíj vásárlását. Papírt nem írtam alá, következőnél leszálltam. Ilyenkor mit lehet tenni? Megéri fellebbezni? Nagyon nem szeretnék 8000 forintot befizetni egy kis figyelmetlenség miatt.
2010. dec. 18. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Odaadtad valamiféle adatodat? Cím, név ilyesmi?
2010. dec. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
oda.. nem volt más választásom. mivel tudta, hogy a következőnél igyis ugyis lekell szállnom, ezért a "leszállítást" meg sem említette.
2010. dec. 18. 19:00
 3/3 anonim ***** válasza:

Szívás! Maximum méltányosságból lehetne díjcsökkentést kérni.

Bár az igazolványt látva a kaller észrevehette volna, hogy messze laksz, így nem kamuzol. Amúgy miért nem kérdezted meg valakitől, hogy hol kell leszállni?

Nem kellett volna átadnod az igazolványt, akkor lerak, de te úgyis leszállsz.


Amúgy nem sok utas lehetett, ha ilyen hamar észrevette, hogy fennmaradtál...


Na de akkor sem értem, hogy miért nem 2000-re akart büntetni! :(

2010. dec. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!