Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ma megbüntettek a bkv-n. Azt...

Ma megbüntettek a bkv-n. Azt mondták 8napon belül bemutathatom a bérletem és hogy kérjem el valamelyik ismerősömét. Hogy oldjam ezt meg?

Figyelt kérdés
A csekket dühömbe széttéptem itthon, de azt gondolom lehet kérni a székházukba ha bemegyek amúgy is és aztmondom rá hogy elhagytam.12 ezret kellene fizetnem de ha elkérem valakitől akkor 3 ezret. Sokkal jobb lenne. A Másik hogy munkanélküli vagyok, nem nagyon fog menni a befizetés, főleg a 12ezres.
2009. szept. 25. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak olyan valakitől tudod elkérni, akinek a fényképe eléggé hasonlít hozzád.
2009. szept. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
akkor miért mondta ezt az a b*zi ellenőr? de nem mindegyik bérlet fényképes én úgy tudom...
2009. szept. 25. 14:58
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A felnőttbérlethez van külön fénykép. Diákoknál simán mehet a cserélgetés. Egyébként ilyen esetben célszerű aznap venni egy túrista bérletet, ami 3ezer ft és azzal bemenni, mert ugye akkor tudsz aznapra érvényes bérletet felmutatni.
2009. szept. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A saját bérleted mutathatod be, amit a büntetés előtt vásároltál (hivatkozva arra, hogy otthon felejtetted, de van).
2009. szept. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Aznapi bérletet nem fogadnak el.
2009. szept. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem elfogadtak aznapi bérletet. 3 barátnőmnek és 7 csoporttársamnak is elfogadták. Nincs benne a szabályzatban, hülyeség, hogy nem fogadják el.
2009. szept. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Engem 4 éve büntettek meg, b*sztam befizetni. Egy ideig jöttek a felszólítások, aztán abbahagyták a levelek küldözgetését...:D
2010. márc. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!