Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért zsidòzik Magyarorsz...

Miért zsidòzik Magyarországon magyarkodva csupa germán, szláv, neolatin és kis-ázsiai vezetéknevū ember?

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 23:44
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
24%

Erre - és úgy általában a hasonló kérdésekre - Nagyon egyszerű a válasz. "Mer' há nehogymá éntegyek a saját rossz sorsomrú' há ott vannak a zsidók, oszt' akkó' elveszik a pézt."


Najó, azért kicsit túlfokoztam a dolgokat, de a lényeg lejön: Mert sokkal könnyebb másokat hibáztatni a saját rosszunkért, mint magunkba tekinteni és ott keresni a hibát.


Egyébként meg aki attól érzi magát magyarnak, hogy zsidózik egy jót, hát arról megvan a magam véleménye.

2011. aug. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
21%
Mert nem zsidók!
2011. aug. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
21%
Hát valakire fogi kell! Egyébként én kompkezelő és utasszállító vagyok vezeték nevem szerint. Kellően nagymagyar egy ropogós zsidózáshoz?
2011. aug. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
De nem is magyarok!
2011. aug. 26. 23:50
 5/34 anonim ***** válasza:
78%
Miért ne lennének magyarok? Vannak a zsidók meg a nem zsidók (goj-ok) ilyen egyszerű
2011. aug. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Hát pedig, kedves kompkezelô, amit nyersz a ..., azt elveszted a vámon! :D
2011. aug. 26. 23:52
 7/34 anonim ***** válasza:
57%

Kedves kérdező!


Elmondanád hogy valaki mitől lesz magyar? Nem kötekedésből, csak úgy szimplán érdekel :)

2011. aug. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 Ucsiha Madara ***** válasza:
69%
Tudjátok, vannak olyan emberek is az antiszemiták között, akik nem rögtön indulatosan zsidóznak, hanem próbálják állításaikat logikusan, érvekkel alátámasztani. Tudom, vannak jópáran, akiknek fogalmuk sincs az egészről, és csak zsidóznak mer' az menő. De ha ti is elkezdtek mindenkit leosztani, aki egy rossz szót is szól a zsidókról, akkor ti sem vagytok különbek semmivel az utóbbi kategóriától.
2011. aug. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
És vannak a grúzok, meg a nem grúzok.
2011. aug. 26. 23:54
 10/34 anonim ***** válasza:
0%

"Miért ne lennének magyarok? Vannak a zsidók meg a nem zsidók (goj-ok) ilyen egyszerű"


Dobálózol itt szavakkal, mint gój, de fingod nincs róla mit is jelent igazából :).

2011. aug. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!