Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Milyen a balatonfüredi füred...

Milyen a balatonfüredi füred kemping (bababarát, tisztaság, megközelíthetőség, zsúfoltság, infrastruktúra stb. )?

Figyelt kérdés
1 éves gyermekemmel mennénk oda nyáron üdülni, faházba. Ajánljátok ezt, vagy van jobb ennél a Balaton partján?
2011. jan. 24. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Én tudom ajánlani, voltunk már ott többször is, remélem idén is eljutunk. :)


A strand ott nagyon szép (külön csak a kempingezőké, nem publikus), füves-sárga homokos, játszótérrel mindennel. Infrastruktúra elég egyszerű, mert viszonylag kicsi füred, 10 perc gyaloglással könnyen átérsz a legfontosabb helyekre. (egyébként pont nyilt ott egy tesco, 2 percre a kempingtől) Zsúfoltnak kb 2 hétig az, július derekán, az összes többi időben nagyon örülnek a helyi vendéglátók a túristának, mert bizony kezd ritka madár lenni, a hotelek csak tengődnek.

2011. jan. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ. faházban vagy sátorral voltál? ha faházban, akkor az milyen? megéri az árát?
2011. jan. 25. 18:01
 3/6 Üdülni akarok ***** válasza:

Pár helyen voltunk, nekünk a Csopaki strand tetszett a legjobban az északi parton. Új, kulturált, van parti sekélyes a gyerekeknek, vannak gyerekprogramok óránként (akkor volt).


Én gyerkőccel nem mennék kempingbe, nekünk sosem volt szerencsénk a kempingekkel. Többször volt viharos, esős idő.


Arácson (Füred és Csopak között) van a Kosztolányi Társasüdülő, elég szocreál, de ha rossz az idő, akkor jobb, mint a faház.


Ha mindenképp kemping, akkor még Györököt vagy Révfülöpöt meggondolhatod.


Van egy kempinges oldal, ott többet tudnak segíteni.

[link]

2011. jan. 26. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Faházba szoktunk menni, és igen, megéri az árát, pont a másik hozzászóló említette rossz idő miatt. Faházban egyáltalán nem okoz gondot ha hidegebb van vagy esik, de sátorban neccesebb. Persze ez főszezonban ritka, úgyhogy éppen meg lehet kockáztatni, ha megéri neked.


Egyébként ennyi értelmes gondolat volt a másik hozzászólásban, semmi több. Pl a Kosztolányi társasüdülő fent van a francban, a parttól kb 15-20 perc autózásra (itt a térkép, ha nem hinnéd [link] ), a kemping pedig rögtön vizparton, hosszan....

Ha a mindenképpen kemény falú hotelba mennétek, akkor a part mentén van pár, pl hotel uni, flamingó, silver, de ezek elég drágák.

2011. jan. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Üdülni akarok ***** válasza:

Az Arácsi strand 300 m-re van a Kosztolányi Üdülőtől és kb. 2 km-re Füred központjától, gyalog is kellemes séta a parton, gyerekekkel is simán játható. Pusztán azért ezt javasoltam, mert közelebb vana Csopaki strandhoz, ami szerintem gyerekeknek a legjobb a környéken (nem olcsó, de jó).

Nem vagyok sem kemping, sem hostel, sem szálloda párti, sőt mind1, hogy Balaton, Velencei-tó vagy Tisza-tó.

(Tisza-tó jegyzem meg jobban tetszett.) Csak egy ötlet volt.

A vízparti kempingben nem kell külön strandbelépőt venni, ami mindenképp előny.

2011. jan. 27. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

üdv.

2011. jan. 27. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!