Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Eléri a vonat a csatlakozást?

Eléri a vonat a csatlakozást?

Figyelt kérdés
ugyanis febr 28-tól változik a menetrend a budapest-székesfehérvár vasútvonalon és ezért nem tudom hogy eléri-e a csatlakozást vagy milyen megoldás van? kérlek segítsetek. Érd felsőről (vagy alsóról) Székesfehérvárra a vonat 6 óra9 -kor indul és 7 óra 10-kor van ott viszont a székesfehérvárról sárvárra induló vonat 7 15-kor indul. a két vonat között van 5 perc viszont ha a személy vonat késik akkor nem biztos hogy eléri és akkor 2 órát kell várni de ez mind semmi mert sárváron + 5 órát kell várnom nekem (ugynais a rokonkk jönnének) és én mindenképpen csak reggel tudok bemnnei a busszal. és a mamám nem tud sietni nagyon és székesfehérvár nagy állomás egy csomó vágány van és 5 perc alatt nem biztos hogy elérnék a vonatot. tehát az a kérdésem hogy valami jó menetrendet tudtok-e nekem írni ami érdről sárvárra megy vagy olyat ami biztosan eléri. én gondoltam kelenföldre de az ugye nem tudom hogy milyen? szóval összefoglalva a kérdést a mamáék érden laknak és onnan jönnéek márc 12-én sárvárra. és mi a legjobb mentrend reggel körül amivel biztosan nem kell + 2 órát várniuk a következő vonatra + még sárváron is + 2 órát a buszra amivel haaztudunk jönni. ugynais mi káldon lakunk.
2011. febr. 20. 12:12
 1/3 A kérdező kommentje:
bocsi ha kicsit értelmetlen a kérdés. illetve ha tudtok segíteni akkor írjatok a zsolesz1029@freemail.hu email címre és ott részletesen eltudom olvasni hogy mit tanácsoltok. köszönöm illetve ott jobban megtudjuk beszélni ha esetleg nem értitek a kérdést
2011. febr. 20. 12:16
 2/3 Krisztián0 válasza:

ha siet a vonat baleset is lehet azért lassan kell menni-e

ha mondjuk a vezetönek nincs megálloja vagy mutatványa hogy mikor ér oda a célhoz és ha nem ér el akkor késnifog!

de ha gyors akkor kimegy a sinről nagy baleset lessz néhány vonatnak késnije kell 2-3percet de ha te vezetnél gyorsan akkor kimennél a sinről hidd el nekem!

de lassan kell meniük hidd el nekem jó?

valaki nem figyel gyorsan megy elalszik oo lesz a vége halál is lehet belőle.

2011. febr. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen csak tudod nekem az a gondom hogy ha késik és nem éri el mivel csak 5 perc van akkor 2 órát kell várni + sárváron még 3-at mert úgy van csak busz. most írtam a mávnak hogy a csatlakozás rossz várom válaszukat és remélem megoldódik a probléma.
2011. febr. 24. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!