Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mit tegyek ha nem éri el a...

Mit tegyek ha nem éri el a vonat a csatlakozást?

Figyelt kérdés
ugyanis a menetrend változásával tuti hogy nem érem el a csatlakozást. érd felsőről szeretnék sárvárra menni a vonat érd felsőről székesfehérvárra 6 óra9 -kor indul és 7:10-kor van ott, viszont székesfehérvárról sárvárra 7:15-kor indul és 9:27-kor oda. a kérdésem az lenne hogy székesfehérváron eléri-e a csatlakozást szerintetek ha 5 perc van közötte viszont a mamám nem tud olyan gyorsan menni és miven ha késik. 2 órát kellene várni. éppen ezért kérdezem hogy légyszi segítsetek illetve ha tudtok akkor egy olyan vonatokat amik elérik a csatlkaozást írjatok ugyanis nekem a máv honlapja nem elérhető már napok óta és nagyon fontos lenne hogy segítsetek. köszönöm
2011. febr. 23. 11:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Érd felső 06:09 személy (Budapest-Déli - Székesfehérvár)

Székesfehérvár 06:59

Székesfehérvár 07:15 gyors (Budapest-Déli - Szombathely)

Sárvár 09:27


van negyed órátok átszállni, az csak elég lesz?! :)

2011. febr. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

bocsi de változik a mentrend ahogyan mondtam pályaépítés miatt és ezért nem 6:59-kor ér székesfehérvárra hanem 7:10-kor

márc 12-ére kellene vagy valami más megoldás mert 5 perc az kevés a mamámnak. ha negyed óra lenne nem lenne semmi gond. érd alsóról meg csak hétköznap jön az a 5:35-ös

2011. febr. 23. 11:33
 3/9 A kérdező kommentje:
én próbáltam mást keresni de találtam ugyanis a gyorsvonat csak kelenföld és mszékesfeháron áll meg. közötte sehol. esetleg kelenföldön kellene átszállni? de az mennyivel kerülne többe? vagy valami ötleted esetleg nincs mert sajnos nekem már nincs már annyi mindent próbáltam de mivel ahogy mondtam agyorsvonat csak ott áll meg ezért közötte semmi esély.
2011. febr. 23. 11:38
 4/9 anonim ***** válasza:
Általában az ilyen csatlakozások be szokták várni egymást, szerintem nem kell aggódni.
2011. febr. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

igen de múltkor sem várta meg egy másik csatlakozásnál igaz hogy akkor csak + 1 rótá keleltt várni de azért 2 óra az sok a mamámnak + még sárváron is várniuk kell 2 órát mivel csak úgy jön busz Káldra. sőt én 5 órát várok sárváron ugyanis úgy megy busz hogy én már 9 órakor ott vagyok a mamáék megha nem érik el a csatlakozsát akkor fl 12-kor érnek sárvárra a busz pedig 2 órakr jön

én azért kicsit aggodom

2011. febr. 23. 11:41
 6/9 anonim ***** válasza:

Be kell ulni a restibe es elsorozgetni ket orat...

egyebkent Kelenfoldet javaslom, Erdrol nincs olyan messze.

2011. febr. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
csak éppen ez miatt aggodók beülnek 2 órára aztán részegek lesznek. sajnos ilyenek. egyébként is azt mondtam a mamámnak hogy menjenek be kelenföldre mert ott azért van 10 perc a 2 vonat között és ott bitosan elérik. és akkor ők sem aggódnak hogy elérik-e meg én sem.
2011. febr. 23. 13:36
 8/9 A kérdező kommentje:
bocsi hogy írok ez nem ide tartozik de van eladó számítógépasztal és sürgősen elkellene adnom. ha tudtok segíteni azt nagyon megköszönném csak írjatok a zsolesz1029@freemail.hu email címre ha esetleg érdekel vagy tudtok segíteni akár valamilyen ötlettel. nagyon köszönöm
2011. febr. 23. 14:32
 9/9 anonim ***** válasza:

nem tudom minek aggodalmaskodni, eléri a csatlakozást, mert muszáj megvárni

csak sietni kell az átszállásnál.

Fehérváron figyelni kell a hangosbemondót, hogy honnan indul a másik vonat, mert azt a kalauz nem tudja előre!

és mikor először mondta a hangos hogy honnan megy a vonat akkor szedni kell a lábat!!!!

a vonat mindig vár csak sokan nem figyelnek, nem figyelik a hangosbemondót, hogy honnan indul a vonat és utána meg tökölnek és persze, hogy elmegy a vonat

nyugaton is egy-két perc van átszállni és ott még az öregek is úgy mennek majd összetörik magukat...

buszt meg vonaton meg már végképp nem lehet összehangolni, ezek már Fikció szinten vannak magyarországon


ja a számítógép eladás tényleg nem ide tartozik, tedd fel a vaterára!!!!!!!!!

2011. febr. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!