Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Milyen kirándulóprogramot...

Milyen kirándulóprogramot ajánlanátok Pest környékére?

Figyelt kérdés

Barátnőmet szeretném meglepni szülinapja alkalmából egy egynapos, autós kirándulással Budapest környékén. Hova lenne érdemes elmenni?

Előre is köszi a segítséget :)


2011. febr. 27. 15:55
 1/4 A kérdező kommentje:

Nem lehettek ennyire leragadt kockák :)

Ha már én ilyen vagyok, akkor kitől várjam a segítséget, ha nem Tőletek :)

2011. febr. 27. 20:12
 2/4 anonim ***** válasza:
Mit jelent Nálad az autós kirándulás? Több helyen megállnátok, kiszálltok-beszálltok, vagy elmentek valahová kocsival, kiszálltok és csaptok egy körtúrát? Nem mindegy.
2011. febr. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk felmehettek Dobogókőre, az olyan "autós kirándulós" :), és visszafelé pedig jöhetnétek Pilisszántó felé, ahol a falu fölött van egy jó kis hely, amolyan réti parkoló is van, ahol leteheted a kocsit, onnan indul a Csillagösvény szép faragott emlékművekkel és sok-sok gyönyörű fenyővel, amely a Boldogasszony-kápolnához vezet, és picit feljebb van a Pilis keresztje, ahonnan rálátsz a Pilis kapujára, ill. a sziklaszínházra. Szép a kilátás, van pad, asztal, és nem egy turisták által zsúfolt hely. Én imádom!
2011. febr. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy Szentendre és Dömörkapu - vízesés
2011. febr. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!