Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Aki sokat jár Újbudán és...

Aki sokat jár Újbudán és ismeri a Karolina út környékét az leírná a véleményét?

Figyelt kérdés
Szóval leginkább a Karolina út érdekelne. Mennyire biztonságos a környék, ti szívesen laknátok arra?
2011. márc. 3. 15:29
 1/2 anonim válasza:
Nekem valahogy nem szimpatikus környék, nem tetszenek a házak, nincsenek olyan helyek, ahová szívesen beülnék, de amúgy nincs baj vele. Bűnözés szempontjából szerintem nem rossz hely, én legalábbis nem félnék arrafelé, viszont ha van autód, azt ne hagyd az utcán, mert a XI. kerületben a legtöbb az autólopás (igaz, az a legnagyobb kerület is). Pozitívum, hogy a tömegközlekedés viszonylag jó arrafelé.
2011. márc. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
10 évet éltem ott a környéken, a Vincellér utcában. Nagyon biztonságos és jó környék! Karolina út picit forgalmas, illetve a Nagyszőlős út nagyon forgalmas. Egyedül a Függetlenségi parkban szokott néhány hajléktalan tengődni, de ártalmatlanok. Én nagyon szeretem ezt a városrészt!
2012. okt. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!