Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ha külföldön élő magyar...

Ha külföldön élő magyar vagyok (tanuló) és rendelkezek magyar igazolvánnyal akkor Magyarországon mennyi/milyen kedvezményt kapok ha a Volán társaságot választom utazási lehetőségként?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 16. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmit. Akkor kapnál kedvezményt, ha itthon tanuló diák lennél, akkor 50% járna, így semmi.
2011. ápr. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

a volán honlapján ezt olvastam ->

'a szomszédos államokban élő magyarokról szóló 2001. évi LXII. törvény 10. §-ának (1) bekezdésében meghatározott oktatási intézmények nappali és esti tagozatos tanulója, hallgatója, ha jogosultságát a "Magyar igazolvány", illetve a "Magyar hozzátartozói igazolvány" e célra rendszeresített mellékletével igazolja.'

2011. ápr. 16. 23:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Kaphatsz kedvezményt! Persze a határon túliaknak mindent! Legegyszerűbb lenne, ha minden határon túli ide jönne, és elvennék tőlünk még a maradék munkát meg kedvezményeket! Kezd már elegem lenni abból, hogy mindig minden a határon túliaknak szól!
2011. ápr. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Most mért bunkózol te bunkó!? Amúgy nem én vagyok a határon túli hanem egy ismerősöm. Nem tudom mit idegeskedsz ezen, csak ezt olvastam a Volán honlapján.

Megjegyzés: ha téged ennyire dühít, hogy ki milyen kedvezmény jár jogilag..akkor menj és panaszkodj a parlamentbe. -.-'

2011. ápr. 18. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!