Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Vannak itt Budapestiek?...

Vannak itt Budapestiek? Mesélnétek róla milyen ott lakni?

Figyelt kérdés
A másik kérdésem ha már pestről van szó. Az a westend milyen? Oda ingyen lehet bemenni? Olyan mint a tesco? xD Asszem 2x jártam pesten az is kb 10évesen volt.
2010. júl. 28. 10:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Budapesten jó lakni. Sokan vannak, koszos, büdös, vigyázni kell a táskádra és hozzá kell szoknod, hogy néha neked jönnek, de amúgy minden közel van, rengeteg munka- és szórakozási lehetőség van, és gyönyörű a város.


A westend pontosan olyan, mintha egy utca fölé, ami tele van boltokkal, húztak volna egy tetőt. Két nagy előnye van az utcán való sétálással szemben (mert amúgy tök ugyanolyan): télen nem fagysz meg, mert fűtenek, nyáron pedig nem szédülsz a hőségtől, mert megy a légkondi.

2010. júl. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Igaz én nem pesti vagyok, de el tudom mondani, hogy a Westendbe ingyenesen mehetsz be. :D Nem olyan, mint a Tesco, inkább mint egy pláza. Tehát rengeteg bolt, étterem stb van benne. Nem kötelező venni semmit, nyugodtan nézelődhetsz.

Én már nagyon sokszor jártam Pesten, és szerintem nagyon jó, hogy rengeteg lehetőség van ott.

Egyedül a közlekedés, amivel nem vagyok kibékülve. Rettenetes a sok dugó. A tömegközlekedés is elég fárasztó, hogy egyszer metró, majd troli aztán egy kis busz utána megint metró stb.

Tehát nem egyszerű, de biztos meg lehet szokni.

2010. júl. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Szia

Itt lakni nagyon jó,zajos(ezzel azt mondanám hogy pörög az élet) olyan mint egy vidéki nagyobb város(pl. Debrecen, Pécs, Balaton......stb) csak nagyobb-ban. a Westend az egy bevásárló központ, nagyon kicsit hasonlít a Tesco-ra. Itt a dolgokat (ruha, ékszer, cipő, műszaki cikk stb.) üzletekben lehet megvenni.

Ingyen lehet bemenni

2010. júl. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

2. hozzászóló vagyok:

Egyébként Debrecenben lakok.

2010. júl. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

:D Köszi. Én csak egy 400fős (max) faluban lakok és a legnagyobb város Szolnok itt ami közel van.


:D Akkor ha elvetődök vmi véletlen során pestre majd benézek oda hamár lehet bámészkodni meg jóidő van :D mindíg.

2010. júl. 28. 10:51
 6/11 anonim ***** válasza:

Pesten nagyon jó lakni, tele van lehetőségekkel. Én jó helyen lakom, Zugló parkos része, így zaj nincs, csak a repülőket hallani..

Sosem unatkozom, mindig van mit csinálni.

Egyszer laktam faluban egy évig, azt hittem belehalok az unalomba.

2010. júl. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

én is falusi vagyok, kb 3000-ren laknak itt. Bp-re járok suliba már 7 éve, szóval ismerem a falusi és a pesti életet is. hosszútávon nem laknék Bp-n, pl, ha majd gyerekem lesz, akkor szerintem jobb vidéken. de tényleg Bp-n több a lehetőség a szórakozásra vagy csak a bevásárlásra stb. nekem így megfelel, hogy falun lakok (gyakorlatilag csak aludni, pihizni jövök haza) napközben meg Bp-n vagyok. időben és km-ben se vagyok messze a fővárostól, nekem így tökéletes :)

westend jó nagy, órákat lehet nézelődni, akkor is, ha nem veszel semmit, jó találkozóhely, nem olyan, mint a tesco, üzletek, éttermek vannak benne, nem csak polcok.

2010. júl. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Csak ott 2-3 millióért kapsz egy panel házat... egy kis lyukat. Itt meg egy egész házat kertel melléképülettel mindennel :)


Megnézném azt a westendet :D :$

2010. júl. 28. 12:30
 9/11 A kérdező kommentje:
Ja csak itt semmi sincs :-( :-)
2010. júl. 28. 12:33
 10/11 anonim ***** válasza:

Egy kis panel-lyukat is kb 6-7 millóért kapsz. Jó ez a Budapest, ha van pénzed. Kávézók, szórakozóhelyek, mozik mind-mind lóvé!! Ettől függetlenül gyönyörű szép város.

Amúgy hány éves vagy?

2010. júl. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!