Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Divat ma a STOPPOLÁS? Hamar...

Divat ma a STOPPOLÁS? Hamar felvesznek ha ketten vagyunk?

Figyelt kérdés
Haverommal szeretnénk lemenni Balatonra !(két férfi) Hol érdemes stoppolni ? Bp.-röl mennénk ! Fizetni úgy tudom nem kell a söförnek , csak Romániába kell egy kis benzin pénzt adni !
2011. máj. 15. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet ma is stoppolni néha találkozom is egykettővel... Azért ha végiggondolod szerinted ki fog megállni két stoppoló férfinak??? a mai világban pláne! nagy mázli kell hozzá szerintem hogy ilyen formációban felvegyenek titeket. fizetni amugy meg nem kell mert általában akinek van pénze az vonatozik és nem stoppol.
2011. máj. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

sztem stoppolni gáz

ha pl lekésem a buszt mondjuk, inkább gyalogolok kilométereket, mit, h kiálljak stoppolni...

2011. máj. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha még 2 csaj lenne meggondolnám, hogy megálljak -e de 2 férfi :D biztos nem állnék meg, sztem mások is így vannak ezzel.
2011. máj. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Most biztos előítéletes leszek,de mi a párommal kisgyerekes család vagyunk,átlag anyagihelyzetben (ahol még a kispénz is számít),úgyhogy tuti nem állnánk meg mi sem miattatok,2 pasas miatt.
2011. máj. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ki kell fogni! ha valaki hosszu utat tesz meg, es egyedul van vagyik egy kis dumcsira fel fog venni titeket. esetleg le kell szopni erte xdd
2011. máj. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!