Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » 23-as busszal (Budapest,...

23-as busszal (Budapest, Boráros tértől) hol kell leszállnom, ha az Eötvös Lóránd szakközépiskolába (Pesterzsébet) szeretnék eljutni?

Figyelt kérdés

Nem tudom oda az utat, fogalmam sincs hol kell leszállni, és utána hogyan juthatok el az iskoláig. Valaki tud nekem segíteni?

Google térképen nem igazodok el. >.<


2011. máj. 24. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
a perzsébet városközpont után leszállsz.A Török Flóris utcánál, egy benzinkutnál van a megálló,de már meg nem mondom milyen.Ott jobbra fordulsz,és 1 perc gyalog
2011. máj. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a templomnál is leszálhatsz az erzsébet téren. ott látni fogsz kicsit távolabb egy nyomtatós üzletet. na arra felé indulj, menj tovább, nem sokkal később lesz egy gyönyörű park. na az a park a suli parkja:)
2011. máj. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ja és amit az előző mond az az ady endre utca szerintem. onnan is megközelíthető.
2011. máj. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kösziszépen :)
2011. máj. 26. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!