Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Egy jó szállodának a szobájáho...

Egy jó szállodának a szobájához tartozik vasaló, és hajszárító? Milyen pluszos dolgok tartoznak egy szállodai szobához?

Figyelt kérdés
2011. jún. 1. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Vasalóval még soha nem találkoztam. Szerintem azért nem adnak, mert tűzveszélyes. Jó szállodákban mosoda szolgáltatás van. Hajszárító valószínűleg van.
2011. jún. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
4*-tól van hajszárító a szobákhoz tartozó fürdőszobában, alacsonyabb kategóriáknál a recepción tudsz kölcsönkérni. Vasaló sehol nincsen, mosodaszolgáltatás van, ahonnan vasalva kapod vissza a ruháidat. Ennek az ára viszont nagyjából annyi, mint új ruhákat venni (hacsak nem márkás ruhakölteményekben mész).
2011. jún. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vasalo van pl Athenban voltam egy fullos szallodaban( park hotel) es ott volt egy kulon kis vasalo tarolo szoba, persze vasalodeszka es vasaloval.
2011. jún. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én voltam olyan 4*-osban (Mo.), ahol nem volt hajszárító, esetleg a portán lehetett kérni.
2011. jún. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én inkább viszek magammal vasalót és hajszárítót! Mi kastélyszállóba megyünk, és nem tudom mi lesz és mi nem, de inkább felkészülök!
2011. jún. 1. 19:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbb felhívni a szállodát és megkérdezni. Náluk biztosabb információval senki nem tud szolgálni. Mivel Magyarországról van szó, még nyelvi akadálya sem lehet a hívásnak.:)
2011. jún. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

vasaló nem igazán szokott lenni,maximum ugy hogy odaadják 1 órára

hajszáritó majdnem mindenütt van,még panziókban is

törölköző is,bár én nem szeretem,mert sehol nem jó a minősége

2011. jún. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy 5 csillagos szállodában mindig van vasaló és hajszárító, legalábbis külföldön. Magyarországon sajnos nem vagyok biztos a vasalóban...
2011. jún. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!