Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Honnan fogom ezt tudni?

Honnan fogom ezt tudni?

Figyelt kérdés

tudom hülye a kérdés ez lehet másoknak természetes.

de én mindig is féltem a vonat,busz meg hasonlóktól,leginkább amiatt hogy rossz járatra szállok fel.eddig általában kocsival intéztem mindent,de most nem jó,ezért vonatoznom kell oda-vissza kb 160 lesz a kilométer. megveszem a jegyet ok,de honnan tudom hogy melyik vonatra kell felszállnom tudom általában bemondják hogy melyik érkezik stb. de mi van ha több jön egyszerre vagy túl reagálom? lehet hogy ott egyértelmű lesz :S

siófokra megyek egyébként.


2011. júl. 1. 19:59
 1/2 anonim ***** válasza:
minden állomáson ki van írva melyik peronrol melyik vonat hánykor hova indul. az induás elött már ott vannak a kalauzok ha bizonytalan vagy hogy ott megáll ahova menni akarsz akkor megkérdezheted öket is.
2011. júl. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
egyértelmű lesz, mert bemondják és jó esetben ki is lesz írva a pályaudvarra. Pl. ha bemondják, hogy az 5-ös vágányról indul, akkor onnan csak az a vonat indul! Amúgy pedig odamész ahhoz a vágányhoz amelyikről indul és megnézed, mert általában a vonaton is ki vannak írva. Fontos! Mindig a bemondónak higgy, és ne a kiírásnak!
2011. júl. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!