Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szerintetek sem lehet Budapest...

Szerintetek sem lehet Budapest szépségét összehasonlítani más magyar várossal? (tovább is van)

Figyelt kérdés
Nem tudom,de szerintem annyira gyönyörű minden hibájával együtt,hogy egyszerűen a több város a nyomába sem érhet,a környék is csodás...Dunakanyar közel a velencei tó,Balcsi...a Mátra is egy ugrás szóval minden tökéletes.Pest pedig megunhatatlan számomra,te hogy érzed?:)
2011. júl. 25. 00:16
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem is vannak a városnak szép részei, de szerintem nem olyan nagyban kiemelkedő, hogy ne lehessen vetélytársat találni, hasonlóan szép szerintem Sopron, Veszprém, Pécs, Eger és valószínűleg még jó pár város, ahol eddig sajnos nem jártam. Azt pedig magyarországi viszonylatban ne mondd közelinek, hogy ha valami 60 km-re van tőle:)
2011. júl. 25. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
82%
De, össze lehet hasonlítani :) mindenesetre szép és különleges(mármint az olyan részei), akár csak sok más magyar város.
2011. júl. 25. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

Budapest minden,csak nem szép! Vannak ugyan szép részei,de többnyire koszos,piszkos.

Sokkal szebb pl. Szeged,Pécs,Győr vagy akár Debrecen is.

Csak a pestiek tartják olyan nagyon szépnek.

2011. júl. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
90%
Én is elfogult vagyok, nagyon szeretem Pestet. Tény, hogy szerintem nem a legszebb város, mert idehaza is vannak sokkal szebb városok, de valóban sokszínű kulturálisan is, látnivalókban is bővelkedik. Én sem szívesen megyek el innen, szeretek itt élni, de azért azt nem állítom, hogy mondjuk Egernél vagy Sopronnál szebb volna, sőt.
2011. júl. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
90%
"Csak a pestiek tartják olyan nagyon szépnek." jaj ne általánosítsunk már. én nem is vagyok Budapesti, mégis nagyon szépnek tartom. Ettől függetlenül más városokat is.
2011. júl. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát, elég furcsának találom, hogy azért tartod szépnek Budapestet, mert közel a Velencei tó meg a Balcsi :) Pl. Keszthelyhez és Tihanyhoz még közelebb van a Balcsi és azok is szépek.


Egyébként egyetértek, szép város Budapest, de bőven vannak még szép városok Magyarországon: Eger, Pécs, Sopron. Meg egy csomó kisebb is :)

2011. júl. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!