Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Lehet-e csónakázni a tapolcai...

Lehet-e csónakázni a tapolcai tavasbarlangban?

Figyelt kérdés
Illetve még annyi, hogy érdemes-e kivárni azt a sort, ami ott szokott állni?
2011. aug. 13. 13:12
 1/4 Darcy01 ***** válasza:
100%

Csak csónakkal lehet megnézni a barlangot én úgy tudom, hiszen víz van benne állandóan.

Érdemes megnézni, különleges dolog.

2011. aug. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak csónakkal lehet menni,érdemes kivárni,mert gyönyörű!Én már kétszer voltam,de vigyázni kell,mer egyszer előttünk borultak bele. Az előttünk lévő csónakban kikönyörögték,hogy többen ülhessenek a megengedettnél,és a barlng felénél beleborultak előtünk a vízbe :D természetesen a csónak elsüllyedt,s csak nagyon nehezen tudák kizedni,mivel egy bácsi meg két néni volt(egyébként lehet menni 3-an 4-en de ők dagik voltak és a max súly az 200 kiló.Segítettünk volna nekik de akkor nekünk is ki kelett volna szállni a csónakból,de akkor mi is nyakig vizesek lettünk volna ezért inkább mondtuk nekik,hogy hagyják,de a bácsi csak elhúzta a víz alatt a csónakot.Amúgy nemmély,egy két hely kivételével mindenhol derékig ér a víz,krisálytiszta,és ha szerencséd van halakat is látsz!
2011. aug. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon szép és jó élmény, csak az árához képest röviiiiid... :(
2011. aug. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
érdemes. 2 éve voltunk és nagyon tetszett. bár ha mondjuk valami nagyon extrára szémitasz akkor csalodhatsz de nekünk nagy élmény volt. vannak olyan részei a barlangnak ahol csonakkal is csak lehajtott fejjel lehet átjutni.
2011. aug. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!