Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mi a velemenyetek magyarorszag...

Mi a velemenyetek magyarorszagrol?

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 15:09
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Ezert szeretem Budapestet ahol van par bevandorlo(81ezer+par illegalis kinai)De en nem szeretnek elkoltozni hiaba ilyen a nep vannak jo arcok ezt bizonyitja a gyakorikerdesek.hu.
2011. aug. 16. 22:07
 12/14 anonim ***** válasza:

Én is éltem külföldön, de hazaköltöztem. Jobban szeretek itthon lenni! :)

Egyszerűen szerintem akiben van egy kis hazaszeretet, az hiányolni fogja. Soha sehol nem érzi magát egy külföldi otthon, csak is a saját hazájában és én ezt tapasztaltam meg saját bőrömön is. Imádtam külföldön élni, még is hiányzott valami kis plusz, amit kint nem kaptam meg. Ez az volt, hogy magyarul szóljanak hozzám az utcán, a boltokban.

Igen, lehet stresszes és birka nép a magyar nép, de akinek nem tetszik, azelőtt fennáll a lehetőség hogy lelépjen, nekünk maradóknak meg pár munkahellyel több marad! :)

A politikai helyzet nem csak nálunk sz*r, de kétségkívül panaszkodni azt nagyon tudunk...

2011. aug. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Kedves 20:37!


Akkor légyszives ne használd ennek az iszonyatos népnek a nyelvét sem! Ha szégyelled, hogy magyar vagy, a nyelvünket is szégyelld, és felejtsd el! Írj inkább angolul, németül, arabul, kínaiul, mindegy, csak ne magyarul.

2011. aug. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
En is spanyolbol koltoztem ide hianyzott.
2011. aug. 17. 14:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!