Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Másnak is rossz volt a tapaszt...

Másnak is rossz volt a tapasztalata a Bp-i Marco Polo Hostel-el? Többet nem megyünk ide.

Figyelt kérdés

Lefoglaltuk párommal egy kétágyas szobát, mondván eltöltünk egy kellemes hétvégét. Már a recepción borzalmasan udvariatlan volt a lány, itt kellett volna visszafordulni. :(

Majd mikor jeleztük hogy a TV nem működik, illetve randalíroztak éjjel a folyosón,aludni nem lehet, csináljanak valamit, a recepciós széttárta a karját.

Hívattuk az igazgatónőt (kb 30 éves, tüsihajú, trikóba öltözött lány!!), flegmán közölte hogy mit várunk..olyan bunkó stílusban beszélt hogy az hihetetlen. :( Az egész pihenésünket beárnyékolta..Hogy lehet ilyen egy igazgató?? Neki nem a vendég érdekeit kéne néznie??


2009. ápr. 24. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hàt, vedd tanulopénznek...neten keresztul talàltatok rà?

( arrol nem beszélve hogy màr a hostel szonàl gyanakodhattatok volna, hogy igen alacsony minoségu szàllodàt kaptok)

Mi pàr hete mentunk haza, Pestre munkaugyben a férjemmel, elotte mi is neten bongésztunk kulonbozo oldalakat, 5 napra egy kb 400 euros budzsével szàmolhattunk a hotelre( ennyit fizetett ugyanis vissza a fonok :P). Ennyibol màr a Radisson SAS-ba is mehettunk volna, de talàltam egy 9. keruleti, 3 csillagosnak titulàlt hotelt, valami 260 euro lenne a 4 éjszaka az adott site-on, képek alapjàn normàlisnak tunt, meg jaj de jo, van reggeli is, akkor foglaljuk le. Megérkeztunk, beléptunk a szobàba, majd elàjultunk a bent terjengo cigiszagtol, a furdoszobàban a zuhanyfuggony rendesen rohadt, a wc mellé csikkek dobàlva, az àgyon a takaroban a toltés vagy micsoda az màr igy csomokba osszeàllva , fuujj...Az utolso éjszaka valami hajnal 2 korul pedig végighallgathattuk a szomszéd (???vagy lent az udvaron valami éjjeli pillango??) kàbé féloràs orgazmusàt...

Hàt ugràltunk oromunkben mikor haza kellett jonnunk :)

2009. ápr. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%
Az ilyen "jó" tapasztalatokat érdemes megírni a Tékozló Homárnak. Általában szoktak rá reagálni az adott helyről, vagy ha mégsem, akkor is egy csomóan elolvassák.
2009. ápr. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
97%
Sztem is érdemes lenne publikálnod az esetet!!
2009. ápr. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

www.apartmentsinbudapest.com


www.omg.travel


Én mindig náluk szoktam megszállni, minden marha egyszerű, fizetsz a neten, komoly menedzserei vannak a cégnek ez egy amerikai cég) nagyon segítőkészek, és azt kapod amit a képeken látsz. Gyönyörű tisztaság fogad, és jó illat. Nagyon szépek a lakások, teljesen fel vannak szerelve, és megbízhatóak. Utánajártam amikor először foglaltam, egy magyar származású amerikai közgazdász-produceré, aki 9 nyelven beszél, és marha intelligens. nem is csoda, hisz mit várjunk magyar cégektől?

2009. ápr. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hostelekben általában diákok szállnak meg, akik bizony gyakran cigiznek, zajonganak, az ő igényeikhez alakítják a személyzet imázsát is. Ha nyugisabb szállásra vágysz, szállodába érdemes menni, ha nem ragaszkodsz 4-5 csillaghoz, nem is feltétlenül drágább. Vagy legalább nézd meg a www.tripadvisor.com oldalon, milyen véleményeket írnak a kinézett szállásról.
2009. ápr. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!