Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » 15 eves vagyok. Gesztnel at...

15 eves vagyok. Gesztnel at akarok szokni Romaniaba, Ha elkapnak az illetekes rendorok mikre szamithatok?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 28. 15:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Ne próbáld meg! Fiatalkorú vagy és akár egy javítóban is végezheted. És a szüleidet is kellemetlen helyzetbe sodrod.
2009. ápr. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
de van eselyem h nem kapnak el?
2009. ápr. 28. 15:56
 3/18 anonim ***** válasza:
95%

Minek akarsz pont Romániába szökni?


Esély mindenre van, arra is, hogy a román határőrök kapjanak el, és ne legyenek túl barátságosak.

2009. ápr. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%
15 évesen már van személyid nem? akkor miért ne mehetnél át simán? ha rendőr igazoltatna akkor megmondod hogy most mész haza a szüleidhez akik 3 utcával arrébb nyaralnak
2009. ápr. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
91%

nemjó a 3 utcával arrébb nyaralás hisz hol hinnének neki, majd mondják h elkísérlek szüleidhez akk meg nemtudná kimagyarázni magát


ha elkapnak nembüntetnek meg annyira hisz magyar állampolgár vagy, jó esetben csak le csesznek


de nagyon nehéz előre megmondom én nemmerném megpróbálni mert félek h nagy cirkusz lenne belőle

ember csempészek amikor hozzák a bevándorlókat nagyon nagy kockázatot vállalnak h minden úgy menjen ahogy a kiindulási pontnál eltervezték, és még sok esetben ígyis kiszűrik őket hőkamerával

2009. ápr. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
96%
Romániába mióta elég személyi?
2009. ápr. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
86%
Hülyeségeket ne tanácsoljatok a gyereknek! 18 éves kor alatt NEM LEHET személyivel átlépni a határt, útlevél kell. Egyébként Romániába, Horvátországba elég a személyi. (Nem beszélve Szlovéniáról, Ausztriáról és Szlovákiáról, ahová meg semmi sem kell.)
2009. ápr. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
98%

Romániába elég a személyi.

Simán átmész a határon busszal vagy stoppal és kész.

de szerintem inkább maradj otthon, Románia gazdagabb már mint mi, de igenis nálunk vannak a világ legszebb női. :)

2009. ápr. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
87%

Nincs útleveled?

Mert ha van akkor miért ne utazhatnál át egyedül a határon teljesen legálisan?


Egyik haverom egyszer egyébként illegálisan akart átkelni Szlovákiába (elfelejtette elhozni az útlevelét) uh évekre kitiltották Szlovákiából :D

Igaz, ő felnőtt volt, gyerekeket szerintem minimum felügyelet alá veszik, vagy visszavitetnek a magyar hatóságokkal a szüleidhez. És szerintem egy szép kis környezettanulmányt is fog készíteni valami szocmunkás, hogy miért is szöktél el otthonról.

Ez csak tipp, de akárhogy is, kevés hülyébb ötletet hallottam...

2009. ápr. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
97%
Miért akarsz mindenáron szökni,mikor simán át is lehet menni a határon útlevéllel,vagy személyigazolvánnyal?Ha mindenáron szökni akarsz,akkor szökj,de ha elkapnak se kapsz olyan nagy "büntetést". Max visszatoloncolnak Magyarországra!(bár ki tudja?Valakinek ez is elég nagy büntetés!):D
2009. ápr. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!