Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Melyik légitársaság jobb a...

Melyik légitársaság jobb a Wizzair vagy az Easyjet? Es miert?

Figyelt kérdés
2009. máj. 1. 00:34
 1/8 anonim válasza:
88%
Wizzair ! ott általában magyar a személyzet,sőt ha rászánsz még 1500 Ft- akkor még kényelmes lábtered is lehet és nem kell nyomorognod ! egyébként meg tök mind1 melyik ,mert mindkettő egyformán odavisz téged ahova szeretnéd :)
2009. máj. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem meg az Easyjet..miért?

-mert nem késnek a gépek tobb oràt, nem hagynak kulfoldon csak mert nem tudnak gépet szerezni

-az Easyjet gépei sok esetben nagyobb repterekre érkeznek, és nem bele valami pusztàba, ahonnan a legkozelebbi lakott telepulés 100 km re van

2009. máj. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

amikor wizzairrel mentem késett 2 órát, easyjet nem késett semennyit

ezenkivül szerintem ugyanolyanok

2009. máj. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

szerintem nem lehet általánosítani.Én csak wizzairrel utaztam(4 alkalommal).

Nekem semmennyi késés sem volt!ahogy előirták 5:00-kor elindultunk.egyik alkalommal volt egy pici késés (10 perc) egyébként a többinél mindig pontos volt.

2009. máj. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én már mindkettővel repültem, easyjettel jártam úgy, hogy az utolsó pillanatban törölték a járatot! Ennek köszönhetően "csak" a húgom esküvőjéről maradtunk le...!!! Második alkalommal 4 órás késéssel indult csak a gép Lutonból. Wizzair meg egyszer 1 órás késéssel indult. (mindkét légitársasággal London-Lutonban szálltunk le/fel) Júliusban szintén wizzairrel repülök (ezúttal Charleroi, Belgium), easyjettel szívtam már eleget...

Dehát kinek a pap...

2009. máj. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%

Egyformán jó mind a kettő!

Még egyik gépe sem maradt fön!

2009. máj. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mint írták, egy kategória a kettő.

A fő különbségekként a következőt említeném:

Wizz: Budapestről több járat, magyar tájékoztatás és személyzet, általában valamivel olcsóbb

EasyJet: Nagyobb repterekre repül, pl Párizsban és vannak olyan desztinációk, ahova más nem repül a fapadosok közül (pl Zürich). Néha van jó akciójuk, most pl 20%

2010. szept. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én eddig csak Wizzel repültem, de meg vagyok elégedve, bár akadt már 1-1 késés a részükről.


Az easyJettel nekem az a bajom, hogy túl későn indul Budapestről és túl korán adott városból külföldről. Ebből a szempontből a Wizznek - szerintem - jobb a menetrendje.

2010. nov. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!