Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ha menettérti jegyem volt, de...

Ha menettérti jegyem volt, de csak visszafelé kezelték, akkor vissza lehet-e váltani valahogy, hogy csak 1 utat mentem vele?

Figyelt kérdés
2011. nov. 27. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy tudom nem lehet.
2011. nov. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A visszaút már feltételezi, hogy oda is utaztál, tehát azt mindenképp előbb tetted, mint a visszautat.


Kezeléskor a kalauz ráírja a vonat számát, abból tudják mikor és merre utaztál. És néha bekarikázzák vagy odaírják a dátumot.


Szerintem nem váltják vissza. Azért egy próbát tehetsz... Mondd a pénztárnál, hogy nem használtad odafele, mert kocsival vittek, és visszafele a célállomáson nem volt időd visszaváltatnod.


Amúgy időkorlátok is vannak, olvasd el a jegy hátulján!

2011. nov. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, máskor meg külön vedd meg, nem menettértiként. És akkor akár újrafelhasználhatod, ha még nem telt le az érvényessége.
2011. nov. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2011. nov. 28. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!