Kezdőoldal » Utazás » Európa » Pozsony-Budapest-Pozsony...

Pozsony-Budapest-Pozsony viszonylatra (nem Budapest-Pozsony-Budapest! ) mennyiért lehet menettérti jegyet venni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Jön haza egy barátom Londonból és a Pozsonyi reptérre érkezik, ahonnan a Pozsonyi vasútállomásra megy busszal, és onnan jön haza Pestre. Aztán vissza ugyanaz az út, vissza Pozsonyba, onnan meg repülővel tovább Londonba.


Régebben tudtam venni jegyet 16 EUR-ért oda-vissza a Pesti MÁV pénztárban Budapest-Pozsony-Budapest viszonylatban (oda-vissza), de most pont a fordítottjára lenne szükségünk, mivel az úr Pozsonyba érkezik, onnan jön Pestre, és hazautazáskor Pozsonyba megy vissza, hogy gépre szállhasson.


Az lenne a kérdés, hogy vajon Pozsonyban is ugyanazért az árért adhatják a Pozsony-Budapest-Pozsony menettérti jegyet, mint Budapesten a Budapest-Pozsony-Budapest menettérti jegy árát?

Látogattam a szlovák vasút honlapját és asszem meg is van a válasz, de nem vagyok benne biztos, mert nem értek szlovákul, angol nyelvre átváltva pedig nincsenek fent ugyanezek a tarifák.


Szlovákul értők segítségét kérném!


A weboldal, ahol találkoztam az árakkal, de csaj enyhe lövésem van róla, hogy ez lenne-e az, amit keresek:

[link]


Középső oszlop, első kék táblázat.


Ha valóban meg lehet venni Pozsony-Budapest-Pozsony viszonylatban a jegyet úgyszintén 16 EUR-ért, mint BP-en, nagyon jó lenne.


Köszi a válaszokat! :)


2011. szept. 27. 21:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, annyi. A honlap alapján is, ráadásul a múlt héten is annyiért vettem. :)


Jó utat!

2011. szept. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oke, nagyon szepen koszonom a segitseget! :)
2011. szept. 29. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!