Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Milyen tanácsotok van, hova...

Milyen tanácsotok van, hova menjünk osztálykirándulásra?

Figyelt kérdés

Keresgélünk, de nem sok jó ötletünk van, nektek valami tanács... június 10-13-ig fogunk (ekkor engedik el tanárunkat) Belföldön, 15-16 éves korosztálynak.

Kb. 34 fős osztály. Orosháziak vagyunk.



2011. dec. 22. 19:55
1 2
 1/11 anonim válasza:

Pécs? :)

Visegrád?

ezek téll jók:)

2011. dec. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szeged, Sopron, Budapest, Eger, Debrecen, Esztergom. Én eddig ezeken a helyeken jártam, általános iskolával és a közép iskolával együtt persze. Nekem nagyon tetszettek ezek a helyek, főleg Szeged, meg Eger az ami jó, de Esztergom sem volt olyan rossz. Ott is vannak látni valók.
2011. dec. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Vinye
2011. dec. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

hehe gyertek egerbe (énis egri vagyok) van látványosság egri strand itt van( júniusba úgyis meleg van már)tudok menni szépasszonyvölgybe, dobótérre, meg látványoságokat megnézni


de akkár mehetek tóhoz is, kivesztek kis faházakat ahol igy csoportokba elfértek és ott lesztek, ilyen kis nyugis kirándulás


vagy ha több helyre akartok menni akkor néztek egy kiinduló pontot ahol ugye aludtok, mondjuk ilyen kis kolégium vagy ilyen kis szálló és akkor elmentek az adott városba, meg a környékbeli városokba

2011. dec. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
igen, valószínű, hogy Egerbe emgyünk. :) Van a közelbe paintball, strand, barlangfürdő, bob, túrák, és nekünk ez tökéletes! :DD
2011. dec. 23. 08:07
 6/11 A kérdező kommentje:
Vagyis, nem Eger, hanem Bogács.
2011. dec. 23. 08:08
 7/11 anonim válasza:
menjetek el paintball-ozni:)
2011. dec. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Vinye tényleg jó! Ott kezdődik a Cuha völgye (Bakony), gyönyörű. A közelben, pár km utazással sok mindent meg lehet nézni (Csesznek, Zirc, stb.). És a "hosszuhaz" is jó szálláshely egy osztálykirándulásra!
2011. dec. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát a "klasszikus" Sárospatak! :) Szép kisváros, mégszebb strand ország legfinomabb lángosával, Itt vannak a hegyek, Tengerszem 7 km-re, f*sza diszkó www.highlander.hu , Tokaj 25 Km-re, Kassa (Szlovákia) 80 km-re. Ha már említetted a bobot az Újhelyi itt van 15 km-re, [link] ennél jobbat nem találsz Mo-on! Leghosszabb, legmeredekebb, legjobb! :) 2:11 a rekordom, de azt mondták rám, hogy még lassú is voltam, pedig nem kímélte magam! Így is 2X fékezett be az automata fék! Libegő is f*sza! Érdemes eljönni ide!
2012. jan. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nemrossz hely, már voltam ott,de köszi az ötletet! :)
2012. jan. 7. 14:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!