Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hova menjünk az osztállyal...

Hova menjünk az osztállyal kirándulni 11. ben? (többi infó lent)

Figyelt kérdés
most vagyunk 11-esek többség 18 éves már, nem szeretnénk nagyon múzeumba menni inkább közösség építő programokra gondoltunk. Amit rólunk tudni kell: Balatonbogláriak vagyunk vagyis ide járunk suliba, 19-en vagyunk de nem mindenki jön úgyhogy tömegközlekedéssel mennénk szal vmi olyan hely kéne ami így könnyen megközelíthető, elég nehéz megfogni az osztályt ha lehetne 3napra mennénk egy kocsmába. Két-három napra gondoltunk viszonylag olcsón tizenegypár ezerből tavaly két napost kihoztuk 8ezeből és iszonyat jó volt. Jöhet bármilyen program(élményfürdő, paintball,stb...) ami úgy gondoltok hogy érdekes nem is lenne baj ha egy helyen lennének valamint jó kis szállásokat ha tudtok olcsón és külön megköszönöm ha akármelyik program ötletről linket küldtök. Előre s köszi :)

2012. jan. 3. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, Tatán az edzőtábor mellett van egy kemping, csak fiatalok járnak oda, iszonyat jó a hangulat, szinte ki se kell onnan mozdulni, mert óriási bulik vannak esténként. A tópart meg gyönyörű, nappal lehet fürödni, hajókázni is a Tatai várhoz, csomó kiülős hely van, lángosos meg mindenféle kajálda és nem drága. Este körbe lehet sétálni a tavat, csomó bulizós hely van, rendesek a helyiek is nagyon. Ha akartok, el tudtok menni megnézni pl. Tatabányán a Turul szobrot is, gyönyörű.
2012. jan. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem Pécs volt a kedvenc osztálykirándulós helyem. Mondjuk Boglárról szerintem elég hosszadalmasan lehet tömegközlekedve eljutni odáig, de nem vagyok benne biztos.

Szép a város, ha nem akartok nevezetességeket nézni, akkor is jókat lehet sétálni. Kirándulhattok a tv toronyhoz (nem egy megerőltető túra), ahonnan kilátás nyílik a városra. Nem messze van Orfű, ahol strandolni is lehet, van Pécsen egy akvárium- terrárium és egy állatkert is, de ott a Hullámfürdő is.

Írtad a paintballt, szerintem a Mecsextrém kalandpark tetszene nektek, vannak mindenféle kötélpályák, bob, falmászás, lövészet, és van csoportos belépő is, igaz, ez megdobja kicsit a költségvetést.

Kocsmát, vendéglátóhelyet pedig találtok elég sokfélét a városban.

Mi mikor itt voltunk, egy középiskolai kollégiumban laktunk, ez elég olcsó szállás volt, de ha kutakodsz, biztosan vannak kifejezetten diákszállások, vagy erdei iskola helyszínek is.

2012. jan. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát a "klasszikus" Sárospatak! :) Szép kisváros, mégszebb strand ország legfinomabb lángosával, Itt vannak a hegyek, Tengerszem 7 km-re, f*sza diszkó [link] , Tokaj 25 Km-re, Kassa (Szlovákia) 80 km-re. Ha már említetted a bobot az Újhelyi itt van 15 km-re, [link] ennél jobbat nem találsz Mo-on! Leghosszabb, legmeredekebb, legjobb! :) 2:11 a rekordom, de azt mondták rám, hogy még lassú is voltam, pedig nem kímélte magam! Így is 2X fékezett be az automata fék! Libegő is f*sza! Érdemes eljönni ide!
2012. jan. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!