Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Békésszentandráson a Körös...

Békésszentandráson a Körös parton nyaraltatok már? Milyenek a helyi árak? Éttermek, üzletek? Esetleg látnivalók?

Figyelt kérdés
2012. jan. 26. 20:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én sátoroztam a környéken. Szép hely. :)

Érdemes elmenni a Szarvasi Arborétumba, és a Körös-partra is.


(Egy csabai)

2012. jan. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Az arborétumot tuti ki nem hagyjuk! :)
2012. jan. 26. 22:18
 3/12 anonim ***** válasza:

Szívesen!:)


Még ajánlanám a nemzeti park látogatóközpontját is, a szarvasi Anna-ligetben.

2012. jan. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenképpen megnézzük!
2012. jan. 27. 19:39
 5/12 anonim válasza:
Gyönyörű hely, tavaly nyáron voltunk (pocsék idő volt), de az idén is oda megyünk. Békésszentandráson mindenféle boltot megtalálsz, nem drágább mint máshol, nem éri meg cipekedni a kaját. Nagyon közvetlenek, barátságosak az emberek is! :) A Kálvin utcában van a Zöld Sas Vendéglő, ne hagyd ki!!! :) Szarvason az arborétum is nagyon szép, a vízi színházat is nézzétek meg, vele szemben van egy nagy park is. :) Remélem sikerült kedvet csinálni hozzá. Jó nyaralást! :)
2012. jan. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Húú köszi :)))) Igen a kedvünk az már megvan most is! Remélem az idő is jó lesz bár jakuzzis házban szállunk meg :) Nektek is jó nyaralást és szép időt kívánok!
2012. jan. 31. 16:38
 7/12 anonim válasza:
Nekünk is csupa jó tapasztalataink vannak: a táj gyönyörű, az emberek nagyon kedvesek, és tényleg megtalálsz mindenféle boltot. A Zöld Sas Vendéglő nekünk is nagy kedvencünk (nagyon ajánlom a zöld sas tekercset), de a Csülök Csárda is jó. Amit még érdemes megnézni: a békésszentandrási duzzasztó. Mi voltunk egyszer a szarvasi gyógyfürdőben is, de nekem az annyira nem volt nagy szám. Nekünk nagy kedvencünk a Körös part, többször voltunk már, imádjuk!
2012. máj. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Neked is nagyon köszönöm. Időközben sajnos volt egy autóbalesetünk, így jelenleg nincs kocsink, úgyhogy kétes még hogy eljutunk e nyaralni.
2012. máj. 9. 23:16
 9/12 anonim válasza:
Azt nagyon sajnálom! Szorítok, hogy rendeződjenek addig a dolgaitok, és el tudjatok menni. Ha bővebb infóra lenne szükséged, írj nyugodtan, mi már többször voltunk! (Nem mindegy pl. hogy melyik részén van a nyaraló, mert van olyan rész, ami békalencsés néha.)
2012. máj. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm. Fürdeni abban a vízben tuti nem fogunk! Van egy 4 éves kislányunk is de őt sem szándékozom a víz közelébe engedni majd. Nem tudom melyik részen van de belinkelem hogy hol leszünk pontosan hátha neked ez többet mond mint nekem :)


[link]

2012. máj. 10. 15:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!