Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szerintetek Április végén...

Szerintetek Április végén érdemes menni kirándulni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy kismama vagyok,és a Férjemmel szeretnénk,még egy közös nyaralást,mielőtt megszületik a pici,és ez az időpont lenne jó,de nem tudom,hogy jó idő lesz-e,érdemes lesz e elmenni???Azért is ez lenne a legmegfelelőbb időpont,mert már itt 25 hetes kismama leszek,és emiatt nem akarunk később menni,mert úgy gondolom itt még tudok majd én is minden csinálni.Szerintetek?Kíváncsi vagyok a véleményetekre!
2012. febr. 8. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Érdemesnek mindenképp érdemes. Az meg, hogy hova az több dologtól függ: mennyi pénz van rá? mit szeretnétek csinálni? (várost nézni, természetben kirándulni, fürdőzni)
2012. febr. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt tudjuk,hogy hova szeretnénk menni,és mit is akarunk pontosan,csak én az időtől félek egy kicsit.A többi az adott.
2012. febr. 8. 14:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Tavaly április 24-25, azt hiszem így volt húsvét, mi akkor voltunk a Mátrába, jó idő volt, melegítőbe voltunk napközben, estefele mondjuk egy mellény is kellett már, meg akkor mentünk fel a Kékesre:) De nagyon vigyázz magadra,meg ne fázz! :)
2012. febr. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!