Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Székesfehérvár és Budapest...

Székesfehérvár és Budapest között, Velence-Agárd-Gárdony kivételével, milyen várost, helyet ajánlanátok költözés szempontjából?

Figyelt kérdés
Fehérvárról szeretnék elköltözni.Pestre nem akarok,ott nem tudok vezetni,és nagy a nyüzsgés.Olyan hely kellene,ahol minden megtalálható egy helyen vásárlás szempontjából,és hangulatos,van esetleg sétáló utca,üzletek.Van valakinek ötlete?
2012. márc. 29. 06:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Kápolnásnyék. Nemrég volt a fókuszban (ha jól emlékszem), sokan költöznek mostanában oda.
2012. márc. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Esetleg Érd? Minden jól megközelíthető, vannak üzletek, teszkó, satöbbi. Amúgy én tárnoki vagyok (itt van Érd mellett), évek óta itt lakok, de annyira nem jött be.
2012. márc. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom.Kápolnásnyék kilőve,ismerősöm ott lakik.Érdre is gondoltam,de néztem 1-2fórumot,nem dicsérik abszolút.Én is jártam ott,nem fogott meg.
2012. márc. 30. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!