Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Tinik! Ti minden évben mentek...

Tinik! Ti minden évben mentek nyaralni?

Figyelt kérdés
Én még soha nem voltam nyaralni, úgy igazán a családdal sehol, max. csak egy napra mentünk el kirándulni valahol. Még sosem láttam a Balatont sem, és ezt cikinek tartom. Ráadásul ebben az évben úgy néz ki, hogy még egy napra se fogok sehova se menni. Egész nyáron itthon leszek, és mit fogok majd mondani az osztálytársaimnak? Akiket ráadásul nem is ismerek még. Ha megkérdezik, hogy hol voltam nyaralni, mit mondjak majd? Azt, hogy otthon a szobámba?
2012. ápr. 6. 14:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem mész nyaralni, az csak tiniként ciki esetleg, de amúgy nem. Tudod te mennyi ember nem megy nyaralni, mert egyszerűen nincsen rá pénze?
2012. ápr. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mi évente megyünk nyáron tengerpartra 1 hétre , meg síelni minden télen.Meg barátokkal is szoktam a Balatonra.Egyébként nem ciki ha nem voltál még nyaralni , el fog jönni annak az ideje is meglátod.
2012. ápr. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mész a barátaiddal? Az én gyerekim 16 évesen már mentek a barátokkal is 1-2 hétre, már nem volt elég a családi nyaralás.
2012. ápr. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Úgy igazán jó nyaralásra nem emlékszek, talán mikor kisebb voltam úgy 8-10 éves akkor voltunk 1-2× balatonon de amúgy soha. De mondjuk az nálam már lejárt dolog, inkább megyek máshova vagy csak csavarogni a barátokkal. Én se tervezek sokat nyárra, dolgozni akarnék csak nincs semmi, amúgy max párszor megyek vidékre pár napra barátnőkkel, hétvégenként bulizni mennék, hétköznap sokat alszok, vagy csak úgy megyünk ide-oda.
2012. ápr. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Eddig általában voltunk évente 1x egy hetet céges nyaraláson. Idén nem megyünk, mert lecsúsztunk róla. Amúgy nem ciki, ha nagyon annak érzed akkor füllents valamit.
2012. ápr. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mi évente megyünk nyaralni a családdal, vagy a Balatonra vagy egy gyógyfürdőbe vagy élmény fürdőbe kb 1 hétre. A családommal mi 2 szer voltunk tengerparton nyaralni. Egyszer 4 napra mentünk le egy ismerősünkkel aztán 8 napra egy általunk bérelt apartmanba. De az drága volt és abban az évben is csak azért engedhettük meg magunknak mert akkor volt az hogy apám rengeteget melózott 3 hónapon keresztül 1 szabadnapja volt csak és azt tényleg úgymond megérdemeltük. Idén már annak is örülünk ha a rokonomék balatoni házába tudunk elmenni 1 hétre, mert nem sok pénzünk van nyaralásra sem.

Egyébként nem ciki ez hogy nem mész nyaralni, legfeljebb csinálj nyáron a barátaiddal programokat járjatok el erre-arra körbe nézni. Én idén nyáron néhány osztálytársammal fogunk elmenni nyaralni egy tóparti nyaralásra mert ugye ez már az utolsó ilyen nyarunk lesz. Mivel augusztusba megyünk így Júliusba diákmunkát fogok vállalni azért hogy az utazás árát meg az ottani költőpénzemet megszerezzem 4 napra. A helyet szerencsére nem kell bérelni mert osztálytársam szüleié a hely és így fel ajánlották nekünk.

2012. ápr. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Miért lenne ciki? Ez baromság. A politikusoknak, bankoknak ciki, hogy ide jutatták az embereket. De ők meg leszerják.

Amúgy mi is minden évben elmegyünk valahová nyaralni egy hétre, voltunk már tengerparton, de itthon is nagyon sok szép hely van. Vannak egészen olcsón kivitelezhető nyaralások is, persze ha nem túl nagyok az igények. Egy tiszatúra vagy a balaton körbebiciklizése, esténként kempingekben megszállni, sátratverni... ha jó a társaság, akkor felejthetetlen élményt tud nyújtani.

2012. ápr. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ennyi idősen nem muszáj világkörüli utakra menni, de azért a szüleid igazán befizethettek volna valami angoltáborba, kézműves táborba, vagy bármilyen más jellegű kis nyaralásra ami érdekel.


anno én a Balatonra jártam angoltáborba 3 évig. 5 napos dolog volt, asszem 20 rugó egy hétre kajával együtt. csoportos angolos órák játékosan, versenyek, kvízek, számháború, városfelfedezős játék, délután strand, este buli.


nézz ki valami olcsóbb tábort valami vízközeli helyen, kalapold össze a pénzt nagyiktól, szülőktől, és menj el.


a tábor-előtt után pedig szervezhetsz a barátaiddal bringatúrákat a közeli városokba, erdőkbe. nézz ki pár helyet a környéken, amit szívesen megnéznél, vigyetek fotógépet, kaját, piknikezzetek, netán fürödjetek valami tóban ha van arrafelé.


nem az a ciki, hogy nem jártad még be a világot, hanem az, hogy nincsenek ötleteid arra, hogyan töltsd hasznosan a szabadidődet.

hidd el, nagyon sok dolgozó ember örülne ha nettó 2 hónap szabadsága lenne minden évben, és kitalálhatna magának izgi programokat.

csak tőled függ, h nyár végén mit mondasz az osztálytársaidnak.

2012. ápr. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Mi is évente megyünk nyaralni, egy hetet a tengeren, egy hetet a Balaton valamelyik részén + Pesten ilyen pár napokat szoktunk tölteni :) én már baba korom óta járok nyaralni így nemtudom milyen érzés neked, h nem voltál még sehol :S De ettől függetlenül egyáltalán nem ciki hidd el nekem :)
2012. ápr. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én minden évben megyek, most is megyünk majd, de szerintem egyáltalán nem ciki, elvégre ez nem rajtad, hanem a szüleiden múlik még!:) Bár mindig elgondolkodom ezen, hogy anyum 27 évesen apukámmal és akkor még bátyámmal mégis el tudott utazni párszor dél-amerikába, pedig nem származtak gazdag családból mégis sikerült..

13/L

2012. máj. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!