Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Tinik! Ti minden évben mentek...

Tinik! Ti minden évben mentek nyaralni?

Figyelt kérdés
Én még soha nem voltam nyaralni, úgy igazán a családdal sehol, max. csak egy napra mentünk el kirándulni valahol. Még sosem láttam a Balatont sem, és ezt cikinek tartom. Ráadásul ebben az évben úgy néz ki, hogy még egy napra se fogok sehova se menni. Egész nyáron itthon leszek, és mit fogok majd mondani az osztálytársaimnak? Akiket ráadásul nem is ismerek még. Ha megkérdezik, hogy hol voltam nyaralni, mit mondjak majd? Azt, hogy otthon a szobámba?
2012. ápr. 6. 14:51
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Utolsó:

Akkor a te szüleid szerencsések. Ők biztosan többet keresnek, meg aztán nem vettek fel hiteleket, mint az én szüleim. ;)

Egyébként meg mindegy is. Nem a szüleim a hibásak, és nem is jutott eszembe hibáztatni őket, csak hát... olyan hatalmas irigység jön az emberre mindig, amikor az osztálytársai elkezdik mondani neki, hogy jaj én megyek Amerikába, én megyek Olaszországba, megyek a Balatonra, megyek ide-meg oda stb... Annyira irigy leszek ettől, pedig tudom, hogy másoknak is vannak rossz dolgaik pl. a nyaralással kapcsolatban is, mert valahogy az osztályban az egyik lány családja a Karib-tengerre fog menni, és ő mondta, hogy ő egyszerűen nem szeretne oda menni...

És azt is tudom, hogy nálam sokkal szegényebb körülmények közt élő emberek is vannak, akik még annyit sem engedhetnek meg maguknak, mint mi és nem is akarok hálátlannak tűnni, viszont azért ez egy rossz érzés. De bízok benne, hogy majd lesz máshogy is.

És köszi még egyszer a válaszokat!

2012. máj. 3. 14:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!