Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Faházas osztálykiránduláshoz...

Faházas osztálykiránduláshoz ötletek?

Figyelt kérdés

Szeretnénk elmenni egy olyan helyre az osztályommal, ahol mindenképp lehet fürdeni, és ilyen faházas akár úttörőtáborban akár ifjúsági táborban, a lényeg, hogy tábortüzes hangulata legyen az egésznek, és nappal lehessen fürdeni.

Lehetőleg valami látnivaló, vagy nagyváros a közelben jól jönne, csak ha valaki volt már ilyen helyen és ajánlana, azt nagyon megköszönnénk. :)



2012. ápr. 13. 16:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Amiről így tudok az az hogy Pilismaróton van egy ilyesmi tábor. Én csak egyszer jártam ott ugyan de közel van Esztergom ami elég szép város, ha jól tudom fürdési lehetőség is van a Dunán, meg tábortüzet is lehet majd gyújtani. Mivel az egy rendes tábor hely szerintem célszerűbb lenne ha most járnátok utána a dolgoknak hogy ez mivel jár, hogyan lehetne stb...
2012. ápr. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


Ez egy veszprémi motel, vannak faházas apartmanok és kempingezni, sátorozni is lehet. Max. 30 perces sétára van a belváros (sétáló utca, üzletek, vendéglátó egységek, szórakozó helyek), 3 percre pedig az Állatkert, és a vár (múzeumok, csodálatos kilátás) is nagyon közel van.

A motelhez tartozik medence (itt a képeknél meg tudjátok nézni [link] ha ez nem elég akkor 10 perces gyaloglásra van ez a wellnes hotel, ahol tudtok fürdeni, szaunázni stb, bár ezt meg kell fizetni :) [link]

[link]

2012. ápr. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bogács


van fürdő,estére élőzenés borozó,Eger pr km-re,Mezőkövesd szintén


bogács honlapján van több nektek való szállás,mi is voltunk ott osztálykirándulni,olcsón vannak diákszállások

2012. ápr. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!