Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Most fogok elöször repülön...

Most fogok elöször repülön utazni és félek?

Figyelt kérdés
Milyen érzés lesz majd?Én félek a magassba,és nem birom a gyorsasságot sem!Pl a hintátol is szédülök!Mennyi az esély rá hogy rosszul leszek?Mi lehet a bajom?Hányás,hányinger,szédülés stb?Irjatok.köszönöm
2012. ápr. 16. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Jó érzés lesz, és nem fogod érezni a gyorsaságot. Nagyon-nagyon más, mint amit el tudsz képzelni, egyáltalán nem kellemetlen, sőt, szerintem inkább egy élmény :)


Amúgy, érdekes, hogy mennyien félnek a repüléstől. A buszon utazástól meg nem. Pedig ha belegondolunk, arányaiban és számilag is sokkalta több haláleset történik buszbaleset mint repülőbaleset miatt :D

2012. ápr. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod!De fel le szálláskor nem leszel rosszul?
2012. ápr. 16. 21:49
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem kicsit kavarogni szokott a gyomrom, de nem vészes. durva rosszulléted nem hiszem hogy lesz, ne aggódj! :) a gyorsaságot meg nem érzed szerintem.
2012. ápr. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Gyorsaságot én csak akkor szoktam érezni, amikor felszállunk, amikor még a kifutón gurulunk, akkor belenyomódsz az ülésbe :D aztán mikor felemelkedik a gép, már nem érzel semmit. Nagyon ritkán van egy kis rázkódás a légörvények miatt, vagy ha rossz az idő, de 90%-ban nem lehet semmit érezni, mintha egy álló járművön lennél. A kanyarodást se érezni, csak akkor veszed észre, ha kinézel az ablakon és ferde a horizont:D Szerintem nem leszel rosszul, vagy ha igen, akkor az idegeskedéstől... apumnak is tériszonya van, de még soha nem volt rosszul a repülőn, és még ki is néz néha az ablakon. Amúgy szerintem a látvány mindent elfelejtet majd :)

Leszállásnál előfordulhat, hogy bedugul a füled és fájhat is, ez normális, legyen nálad rágó, az kicsit segít, nekem csak ezzel szokott gondom lenni... nem kellemes, de lehet, hogy te nem is fogod érezni, nem mindenki érzékeny ennyire erre. Leszállást érezni fogod, olyan lesz, mint amikor egy autó belemegy egy kátyúba, aztán meg nagy fékezés, de nem vészes.

Ha még nincs meg a jegyed, akkor szerintem a gép elejére kérd (ne teljesen előre, de mindenképp a szárny elé), mert félelmetes lehet, ha látod a szárnyat (hajlik....), és el is takarja a kilátást. Ha úgy gondolod, hogy ki mersz majd nézni, akkor ablak mellé kérd a jegyet.


Hová utazol?

2012. ápr. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hollandiából utaztam haza magyarországra!délelött jöttem!egy élmény volt :) semmi rosszullét!füldugulást tuléltem rágoval!felejthetetlen élményben volt részem :)
2012. ápr. 17. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!