Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Utazas Magyarorszagra kulfoldr...

Utazas Magyarorszagra kulfoldrol. Mire eleg 1000 euro?

Figyelt kérdés
Nyaralasra eleg 1000 euro? Nem Budapestre mennek.

2012. ápr. 18. 20:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hányan, hány napra, hova, milyen szállodába stb?


0 információval nehéz erre válaszolni.

2012. ápr. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

1000 Euro az sok mindenre elég, főleg...

...ha nem esztek,

...ha nem isztok,

...és ha gyalog mentek!

2012. ápr. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az attól függ hogy hova mentek, milyen szállásotok lesz és hogy kb mit terveztek. Egyébként szerintem 1 hétre tuti elég lesz ha nem puccos szállodába mentek.
2012. ápr. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hányan? Hány napra? Mivel utaznátok? Milyen programokat akartok? Milyen szállást?...


Hogy válaszoljunk nulla információval?


1000 euró lehet nagyon kevés és nagyon sok is, attól függően, hogy pontosan mit, hogyan akartok.

Másrészt meg állandóan változik az árfolyam, szóval, ha már eldöntöttétek, hogy ide akartok jönni, érdemes figyelni a változásokat, és akkor megvenni a forintot, mikor nektek a legjobb.

Annak ismeretében, hogy mennyi forintotok van (és, ha a fenti kérdésekre is válaszolsz), akkor már könnyebb lesz választ adni.

2012. ápr. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen, szóval egyedül mennek családhoz, baratokhoz, 8 napra, Győrben csaszkalasra kell majd egy kis love, mar megvettem a repjegyemet. Nem ismerem Győrt, nem tudom mit lehet igazából ott csinálni, es fogalmam sincs milyenek most otthon az árak.
2012. ápr. 20. 01:21
 6/10 anonim ***** válasza:

Minden az igényeidtől függ. Győrben találhatsz jó és igényes szállást napi tízezerért, ugyanennyibe nem jön a napi étkezés, és ez még csak 160 ezer, kicsit több, mint a fele. Látnivaló van bőven, ha erre van igényed, a város honlapján utánanézhetsz. Az idő egy részét úgy is elviszik a barátok.

Az éjszakai életben persze a maradék lehet nagyon sok, és nagyon kevés is. Attól függ, mész-e kaszinóba, szórod-e a pénzt.

2012. ápr. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azt írod, családhoz mész, ez azt jelenti, hogy náluk laksz, tehát szállásért, kajáért nem kell fizetned? ha így van, bőven elég az 1000 euró.
2012. ápr. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat...

Kaszinóban biztos nem mennek, de esti buliba igen. Köteles vagyok fizetni a kajaba, aramba és vízbe ha a családomnal szallasozok vendegkent?

2012. ápr. 21. 08:50
 9/10 anonim ***** válasza:

Családnál fogsz lakni, gondolom enni is adnak... Nem hiszem, hogy kéne fizetned. Hiszen a családod, nem? Max. hozzál nekik valami kis ajándékot otthonról.

Az 1000 euró így rengeteg, nem is fogod elkölteni. :) Ha se szállást, se ennivalót nem kell fizetned, csak a programokat, akkor ez tényleg bőven elég. Akár még Bécsbe is kiugorhatsz vele, vagy tervezhetsz valamilyen "nagyobb" programot, amihez kedved van. De érdemes előre kinézned a lehetőségeket, tájékozódni az árakról, időpontokról.

2012. ápr. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon sok mindenre elég, főleg így. Nem tudom, hogy vannak az árak Győrben, de Pesten pl ha elmész bulizni egy jobb helyen ilyen 500-600 huf egy korsó sör. Ha már a buli érdekel :-)
2012. ápr. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!