Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hová utazzak a nyaralni?

Hová utazzak a nyaralni?

Figyelt kérdés
Szeretnék a nyáron a családommal elutazni valahova Magyarországon. Nem túl felkapott helyre. Ha tud valaki ilyet ahol a gyerekek is jól éreznék magukat. (már nem túl kicsik 9-11-13 év) Egy kis ékszerdobozra gondoltam - ahol lehet kirándulni az erdőben, közelben van város (civilizáció) esetleg valamilyen kis tó, hogy lehessen fürödni. És ne legyen túl zsúfolt. Köszönöm ha valaki segít.

2012. ápr. 19. 11:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Kérdés hogy hol is laktok, mert gondolom ha pécsen akkor nem akartok a mecsekbe menni.


Èn amire régóta vágyom az miskolc, miskolctapolca, aggtelek.


Szivesen eltöltenék 2 napot a tavasbarlangban, és kirándulni is jókat lehet (egerbe is pikk pakk átlehet menni), és aggtelek is nagyon érdekel. a gyerekeidnek ez jó, mert van fürdés, van hegymászás, van barlangászás.

2012. ápr. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szilvásváradot ajánlom.
2012. ápr. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem Tapolca. Gyönyörű a tavasbarlang és a városközpont, ráadásul közel van Sümeg, Keszthely és a Balaton is.
2012. ápr. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nyíregyháza-Sóstó. Szép strand (több is, látványfürdő), vadaspark, állatkert, erdő, parkok, túlélő park (főleg az ilyen korúak élvezik, kicsi, de jó), a nagyváros központját nagyon szépen rendbe hozták, Sóstó eleve ilyen.


Meg persze, amiket korábban írtak. Élményfürdőt Szombathelyen is találsz, más fürdési lehetőségek is vannak, közelben Bükfürdő, ékszerdobozként ott a belvárosa, nem beszélve Kőszegről. A kőszegi hegyekben kirándulhatsz kicsit és nagyot, az egyik legszebb és legkulturáltabb nemzeti park, mindkét városban van kis arborétum, de útközben Kám alatt a Jeli arborétum mindent ver (igaz főleg májusban, június elején, a rododendronok virágzásakor). Ha kocsival mentek, 30 km-es körzetben két hét nem lesz elég...

2012. ápr. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha nem Pécs környékén laktok akkor ajánlom nektek Orfűt. Gyönyörű hely. Mi a Kirilla Vendégházban szoktunk megszállni, de nagyon sok szállás lehetőséget találsz ott, akár a tó mellett vagy

az erdő közepén is:)

2012. ápr. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyíregyháza-Sóstó valóban szép és gyönyörű hely!! 2008-ban voltam ott utoljára, visszavágyódom!
2012. ápr. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Mindenkinek NAGYON Köszönöm!!! Tudtam, hogy Magyarországon rengeteg gyönyörű hely van. Ezt most Ti igazoltátok vissza.

Igaza volt az első válaszadónak - nem írtam meg hol lakunk. Székesfehérvárhoz közel. Elméletileg semmi sincs túl messze.

Ha még tud valaki persze írjon - mégesgysze köszönöm!!!

2012. ápr. 24. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!